"Bahçeli, Partisini CHP'ye Metres Yaptı"

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
"Bahçeli, Partisini CHP'ye Metres Yaptı"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Milliyetçi Hareket Partisi'ni, Devlet Bahçeli'nin getirdiği halini görüyor musunuz? Koskoca CHP'ye metres yaptı Milliyetçi Hareket Partisi'ni" dedi.

Soylu, Karabük İl teşkilatının organize ettiği programa katıldı. Burada yaptığı konuşmada sert ifadeler kullanan Soylu, "Hadi CHP'yi anladım. AK Parti ne yaparsa Türkiye'de, kim iyi birşey yaparsa o istemezük der. Peki, Milliyetçi Hareket Partisi'ni, Devlet Bahçeli'nin getirdiği halini görüyor musunuz? Koskoca CHP'ye metres yaptı Milliyetçi Hareket Partisi'ni. MHP'li ve CHP'li kardeşlerime sesleniyorum. Türkiye, eski Türkiye değil. 1999'daki Ahmet Necdet Sezer, Türkiye'de 3 gün cumhurbaşkanlığı yapamaz. Tam 3 gün" iddiasında bulundu.

Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olacağını belirten Soylu, "1071'de Anadolu'ya giren Alparslan, Ertuğrul Gazi, Osman Gazi, Kanuni Sultan Süleyman, Fatih Sultan Mehmet Han, Abdulhamid Han, Abdülmecit Han, Adnan Menderes, Turgut Özal, Erbakan, 'bu memlekette mağdurum, mazlumum' diyen kim varsa o Cumhurbaşkanı olacak. 77 milyonun Cumhurbaşkanı olacak" diye konuştu.

CİHAN

Bence ikisi bir olup birilerine metres oldular birbirlerine kuma

Necdet Sezer,cumhurbaşkanlığı yapabilirdi bence..idealist biri..dürüst biri...partiye hiç oy vermedim bu arada..

Bazı zamanlar vardır ki millet için vatan için siyaset üstü durumlar olur bu tip zamanlarda siyasi ideoloji 2 plandadır önemli olanoğunluk olan %60 ın selametidir sayın devlet bahçeli ve sayın Kemal kılıçdaroğlu Türk siyasi tarihinde çok nadir olmuş bir birliği sağladılar ne sağ ne sol önemli olan 2 partinin toplam seçmeninin ortak rahatsızlığı olan tek bir partiye karşı duruş sergiliye bilmektir ben hem MHP yi hem CHP yi tebrik ediyorum ayrıca AKP'li arkadaşlara hiç bir lafım yok saygımda sonsuz ben sadece MHP ve CHP nin ortak hareketini %60 a karşı olan sorumluluklarına bağlıyorum yoksa meydan gene tek bir partiye kalacaktı Allah en doğrusunu bilir hangi adayın hakkı ve kaderi ise o kazanacak zaten cumhurbaşkanlığını kim kazanırsa kazansın vatanımıza milletimize hayırlı olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu meclise adım atan herkese üslup ve terbiye dersleri verilmeli
havasından mı suyundan mı nedir herkes haddini aşıyor terbiyesizleşiyor

valla bu lafları bi kadın etmiş olsaydı, ne mahalle k.. kalırdı ne iffetsizliği, erkekler söyleyince sorun yok tabii

terbiye sınırlarını fazlasıyla zorluyorlar.bunlara edep dersi verilmeli,gerçi kimin adamı olduklarına bakınca şaşmamak lazım

Akp ci degilim ama dogru demis.
Bu kadar yillik partiler birbirlerine yama oldular resmen.

Devleti yonetecek adamlara bak akillari hep ayni yerde takili kalmis.

Surekli bi'metres, iffet, dogum, kurtaj...

artık bu ülkede sağcı solcu devrimci kalmadı akp liler ve ona karşı olanlar var akp diyor türkiye eski türkiye değil diye sonrada mhp li nasıl solcu olur solcu nasıl mhp li olur

ak parti çok karakterli bi parti. öyle ki başlığı okuyunca söyleyenin hangi partili olduğunu anında bildim. üslupları falan süper yani.

Hay agzina saglik yillarin partisinin dustugu durum icler acisi. Klavuzu karga olanin burnu pislikten kurtulmazmis!

AKP'ye geçmeden önce " AKP yolsuzluklara bulaşmıştır" diye meydanlarda bas bas bağırıp, AKP'ye geçince kraldan çok kralcılık yapan bu çapta bir adamdan ancak böyle seviyesiz bir cümle beklenir zaten. İdealist olmaktan bahsedecek son kişi bile değildir Süleyman Soylu.

haticeye degilde neticeye bakacak olursak gercekten dogru...tarzi yanlis o da ayri bir konu.

savundukları kelimelere bak sırf akpli oldukları için...hay sizin terbiyenizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…