Bağımlılıktan Nasıl Kurtulabilirim

mlkywypr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
3
-5
26
Merhaba,

Sizden pratik bir tavsiye istiyorum aslında

Hayatımda biri var 32 yaşında bende 24 yaşındayım ondan kopamamamın tek sebebi başka biriyle birlikte olması korkusu. Sırf tahmin ettiğim veya olabilecek kisilerle birlikte olmasın diye onu bırakamıyorum bir tür kıskançlık
Şimdi onu bıraksam kesin şuna şuna gider diye düşünüyorum

Ondan neden hoşlandığımı bile bilmiyorum, birbirimizle uyumlu bile değiliz ( belki sacma gelecek ama burc detayı vereyim o boğa burcu yükselen akrep erkeği ben aslan burcuyum yükselen terazi )

Çok düz bir adam hiçbir özelliği yok, bir şeyi yap dediğimde yapar ama kendi düşünmez kadınlara bakış açısı çok ilkel bana hep sen “fazla bıcırsın” diyor, ben bana cevap veren kadın istemiyorum fazla zeki bir kadın istemiyorum diyor.

En son konuşmamızda o bile söylemeye başladı sen tam olarak elinde görmediğin için bir rekabet hırsıyla benimle birliktesin diye

Onu suçlu bulmuyorum birbirimize göre değiliz işte ama bile isteğe bu bağlılıktan nasıl kurtulabilirim

Bağlılık değil bu sevgi de değil takıntı
Ayrıldıktan sonra ne yaptığından size ne? İsterse evlensin, bunun zararını en çok siz görüyorsunuz

İçten içe güvensizlik duygun,travmaların olabilir.Yoğunlaşabilirsin hem kökten çözüm bulunca bırakırsın belkim bu denyoyu.

Adam bir de seni yönetiyor yok onu istemiyorum yok bunu istemiyorum genç genç kızlar bu kartolozlarda ne buluyorsa

Sürekli ama sürekli kötü yanlarını düşün ve ileride sana hayatı zehir edecek zamanları
Bıcırsın demis doğru demiş sana fazla kart kendi yaşıtınla ol her şey dengiyle güzel

Beğenilmeyecek kişiyi başkası napsın? Şu anda yaptığınız şey başkalarını bu kişiden korumak 😅 Başkasına gitmesin diye kendinizden feragat ediyorsunuz. Nasıl bir tip ki sırada bekleyenler var?

X