Bağımlılık

777mutluluk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
2.536
2.392
27
Merhaba,umarım iyisinizdir.Herkesin istediği gibi güzel bir hayatı olsun inşallah.🤲🤲
Benim sorunum bağımlılık.Bağımlılıktan kastım bir insanı hayatımdan çıkartmakta çok zorlanmam.Bu bir arkadaş,sevgili olabilir.Karşımdaki insana çok değer veriyorum,dediklerini çok önemsiyorum ve karşı taraf bir hata yapsa bile ya görmezden geliyorum ya da yaptığı hatanın kendimce iyi bir şeymiş gibi göstererek kendimi kandırıyorum.Bu durumda haliyle toksik arkadaşlıklar,toksik ilişkiler kurmama neden oluyor.Daha önce bu şekilde hayatındaki arkadaşlarına,sevgilisine bağımlılık gösterenler nasıl sağlıklı ilişkiler kurmaya başladınız?

Ya sana zarar veren birini neden zorla hayatında tutmak istiyorsun sana yazık değil mi böyle dusunmeni tavsiye ederim sana umarım tedavinde iyi gelir ama toksik insanlarla ugrasmak çok zor. Yanlış yaptıysa yanlıştır hislerinde duygularında yanılıyor olamazsın Kirdiysa kırmıştır. İnsanlar senin bu huyunun üzerinde tepinirler maalesef kaç yaşındasın bilmiyorum ama gerçek duygularını mutlaka insanlara soylemen gerekiyor. Sana şu yuzden kırgınım diyebilmelisin

X