Göz Makyajı badem yağı ile kaş gürleştirme

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Yagmurr__

10.02.2018 yıkıldım ve birdaha kendime gelemedim.
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2014
408
402
29
Merhaba kızlar.benim sol kaşımın başlangıç kısmı sağ kaşıma göre şeyrek ve farklı,yani ben badem yağı aldım eczaneden tatlı badem yağı aldım.2 haftadır düzenli kullanıyorum kulak cubuguyla güzelce yediriyorum.sadece badem yağı sürüyorum ama başka birşey surmuyorum.bunu yapipta sonuç alan var mi?

Evet bende kullanirim iyi sonuç aliyorum.Daha hizli sürede gürleşsin istiyorsan icine sarimsakta ekleyebilirsin.

Kucuk sarimsak disini yaeiya bolup normal suruyorlar diye biliyorum. Hani bagdem yagi yag falan herkese ise yaramiyor diye biliyorum ama sarimsak yariyor

Ben bir dis sarımsağı minik bir kavanozda üzerini örtecek kadar zeytin yağıyla 2 hafta beklettim.onu akşamları yatmadan uyguluyorum 1 ay oldu cok alakasız yerleşen inçe inçe tuyler çıkıyor ama sonuçta kalınlaşacak kadar çıkar mi bilmem.bu yağı bi kaç kez daha hazırladım ama devamlılık sağlayamadığım icin kullanmada bi fayda görememiştim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…