bacılar toplanın

kuzen 100% haklı şekerim aşk da neymiş yahu inanmıyorum ben öyle safsatalara evlilik mantık üzerine kurulsun sevgi saygı şart orası ayrı tamam ama aşk zaten bilmem kaç yıl sonra kül oliyiir
Arkadaşım da vardı yanımızda diyor ben simdi zengin bi çocukla cikiyrm. Gecen gün ayrılmaya gidiyordum baktım yedirdi icirdi nasıl ilgileniyo sonra Vazgeçtim. O rahatı görünce sen Sevmesen bile bak nasıl sevmeye basliyosun dedi. Çok haklılar da iste aşık olunca da vazgecilmiyioorr

hahha aslında ben maddi yönden mantık demiyorm kültür düşünce yapısı vs tarzında dediydim ama azıcık maddi mantıkda olabilr zararı yoh

Valla aşk bulamazsak zengin koca sarttt ama daha önemlisi aşık olduğun kişinin zengin olması

hoş kelin ilacı olsa başına sürermiş benm ki de laf
biz iki züğürt öğrenciyiz şuan ilerde ne olur malum mantıklı bir aşk evliliği olur mu bilemiycimmm :)

şuan biz ayrı ayrı gezip eğleniyoz ama olsun 6 yıl cokca gezdik eğlendik eccük de ayrı kalıverek :)
kız sakın kukuman kuşu gibi bişeyle evlenme hea aman diyim
Bende gezmeyi seven biriyle evlenmek istiyorum bakalım kader kısmet canoo :) sevgilin mi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…