bacılar toplanın

Hahahah evde baslasan ogrenebilirsin ben de bi ara bayanlara özel oryantal kursu aramistim d bulamamistim. Ben de evde oynuyorum bol spor. Baya iyi oluyor
Bugün başladım kızlarla evde açtım oryantal ama fena dansediyolar videolarda kalcami güzel kiviriyorum ama yukarısı adeta bir kalas
Ne var kız oryantalde benim evde boru bile var direk dansı yapıyorum o derece Öğretirim ben sana
Onu da öğrenmek istiyorum evlenince yatak odama alcam bol bol koca kudurtcam gerçekten oynuyor musun hep ozenmisimdir öyle insanlara ben de istiyoom

ben de şu ara yüzmeye sardım kızlarrr 21 yaşındayım ve yüzme bilmiyordum malum bulunduğum yerde deniz de yok havuzada gitmek işime gelmiyordu bilmediğim için ki zaten 2 sene önce falan açıldı havuz neysee saolsun sevgilim öğretti çok keyifli bir şeyyy

Bu ara fena merak saldim ya danslara bu kış okulda kızlara evlenince yatakodama boru alcam diyip durdum çok kiskaniyorum su orası burası ayrı oynayanları nasıl dansediyolar tanriiim

Ay bende yüzme bilmiyorum ya denize gidiyorum kıyıda çimiyorum oynuyorumbir de arabanın şoför koltuğuna bile oturmadim. Ölmeden önce yapmam gereken çok şey var bacimlaarrr

kesinliklee yüzmeee öğren bakkk benden demesi öğrendikten sonra resmen kaldığımız otelde gece bile havuza girdim o denli yapmadan edemedim artık yorulduğumdan çıkmak zorunda kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…