Bacaktaki varisler

kuzenimde de varis var.
o tedavi oluyor hastanede ayda bir gidiyor iğne ile tedavi ediyor doktor.
tabi ilerleme durumuna göre ameliyatta gerekebiliyor.
o yüzde doktoran görün biran çnce bence.

şöyle birşey duymuştum ben varisler için elma sirkesiyle biraz ıslattığın bezi varislerinin üzerine koy bu rahatlatıyormuş o bölgeyi damarlı görünümü zaman içinde yok edebiliyormuş..ama sanırım çok ilerlememiş durum için geçerlidir bu..

v
ben de tedavi ettirecem ama lazerle tedavi olmuş biri varsa sonuç nasıll oluyor öğrensek

cnm benim arkadas oldu iğineli tedavi ayda bir 3 seans da bitti bacaklarında eser yok ama pahalı birşey sonrasında at kestanesi jeli kullandı rahatlamak icin ağrıları oluormus da ondan

bende kılcal damar çatlamaları ve hafif şişmiş varis benzeri kalın damarlar var,
geçen sene bir güzellik merkezinde iğneli tedaviye başlamıştım, 1 seans yaptırdıktan sonra bacağımdaki iğne izleri iyileşmedi,
mosmor oldu, kahverengi lekeler kaldı, çok pişman oldum ve diğer seanslara gitmedim,
eskiden göze batmazdı ama şimdi etek falan giyemiyorum.
iyice araştırıp uzman kişilere yaptırmak lazım, eğer çok kötü görünmüyorsa hiç dokunma derim.

ben yarın atkestanesi ve zeytinyağı karışımı yapıp sürücem inşallah faydasını görürüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…