bacakta sivilce ve batık , acil !!!

handebozkurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
4
1
26
arkadaşlar merhaba , bacağımı önceden jiletle alirdim şu son bir yildir agda ile aliyorum ve hep bacagimda sivilce ve batık oluştu . bir çözüm arıyorum , bileniniz varsa lütfen yardımcı olsun , sırf bunun için foruma kayıt oldum

Son düzenleme:
sık sık kese yapıp sudokrem ile nemlendirmeyi deneyin. sudokrem çinko içeriyor bu nedenle hem kızarıklıkları ve lekeleri azaltıyor hem de nemlendiriyor.

cok teşekkür ederim , umarim işe yarar :-)

ben sudokrem'in yüzü beyazlattığını okuyunca bacaklarımda denedim ve bende işe yaradı. biraz katı bir kıvamı var ama çok bol bol sürmeye gerek yok. eğer sudokrem'i bulamazsanız, eczaneden çinko içerikli bir pişik kremi de isteyebilirsiniz onlar da iş görüyor. :KK49:

ben sudokrem'in yüzü beyazlattığını okuyunca bacaklarımda denedim ve bende işe yaradı. biraz katı bir kıvamı var ama çok bol bol sürmeye gerek yok. eğer sudokrem'i bulamazsanız, eczaneden çinko içerikli bir pişik kremi de isteyebilirsiniz onlar da iş görüyor. :KK49:
deneyecegim , yarin alicam ilk iş , cok teşekkürler

arkadaşlar merhaba , bacağımı önceden jiletle alirdim şu son bir yildir agda ile aliyorum ve hep bacagimda sivilce ve batık oluştu . bir çözüm arıyorum , bileniniz varsa lütfen yardımcı olsun , sırf bunun için foruma kayıt oldum

Eki Görüntüle 1603434 Eki Görüntüle 1603434
Bir arkadaşımın bacakları bu haldeydi, benim cildim böyle diyerek yıllarca böyle yaşadı.Yıllardır aynı kişiye ağda yaptırıyordu.Günün birinde hatırlamıyorum hangi sebepten, ağdacısını değiştirdi ve sorunu halloldu.Yanlış yöne doğru alıyor olabilirsin.

X