Cilt Bakımı Ürünleri Bacaklarımın rengi ve batıklar beni çok mutsuz ediyor..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

besnow

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2014
13
2
Merhaba hanımlar,
Asıl sorunum cildimin beyaz olması ama en çok da bacaklarım beni deli ediyor.
Beyaz olduğum için dizimin arkalarında özellikle damarlarım çok belli oluyor. Bu zaten bir dert. Ama asıl sorunum batıklarım. Ağda veya silkepil fark etmeksizin çok batığım var ve yüzeysel oldukları için belli oluyorlar. Tamamen temiz görünemiyorum. Keseyi denedim ama işe yaramıyor. Tek tek çıkarmaya çalıştığım zaman da yara oluyor yada kıpkırmızı oluyor. Zaten ağda sonrası asla etwk giyemem en az bir gün geçmesi lazım.
Bana öneri de bulunun. Bu kızarıklık ve yaraların çabuk iyileşmesi için ne yapabilirim? İyileştirici etkisi olan bir krem kullanıp memnun kalan var mı acaba? Lazere gidemedim henüz ancak bu kış başlayabileceğim bacaklarıma. Beni şu sıcak günlerde pantolon gitmekten kurtaracak tavsiyelerinize ihtiyacım var. Yaraların iyileşmesini sağlayan bir ürün bilen varsa yardımıma koşsun lütfeen :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen benim bacaklarım:) Bunun tek çaresi bacaklarla oynamamak ama maalesef batıklar keseyle falan çıkmıyor. Ben lazere başladım yeni sayılır. Eskisi kadar çok oynamadığım için haliyle lekelerin rengi, de açılmaya başladı. Bacak kapatıcısı kullanabilirsin istersen. Ben sally hansen almıştım ta 2010 da mezuniyetim için bir de kuzenimin düğününde kullandım. En açık tonundan aldım ama o bile koyu gelmişti. Akşam kullanacaksan hiç sorun yok belli olmuyor ton farkı ama gündüz fark ediliyor. (sabunla yıkamadıkça geçmiyor ertesi güne kaldığı için biliyorum:)) İtersen ucuz bir fondöten alıp en açık renginden ikisini karıştırıp rengini açmaya çalışabilirsin. Ben mezuniyette fondötenin içine kalıcı olsun diye çok az katmıştım rengini koyulaştırmamıştı.

Canım bende de aynı sorun var. Ben bir eczaneye gidip bu sorunu paylaştım ve bana cicaplast baume b5 diye bir ilaç tavsiye etti. Bende lekeler geçti gibi. Sende bir sor

Aynen benim bacaklarım:) Bunun tek çaresi bacaklarla oynamamak ama maalesef batıklar keseyle falan çıkmıyor. Ben lazere başladım yeni sayılır. Eskisi kadar çok oynamadığım için haliyle lekelerin rengi, de açılmaya başladı. Bacak kapatıcısı kullanabilirsin istersen. Ben sally hansen almıştım ta 2010 da mezuniyetim için bir de kuzenimin düğününde kullandım. En açık tonundan aldım ama o bile koyu gelmişti. Akşam kullanacaksan hiç sorun yok belli olmuyor ton farkı ama gündüz fark ediliyor. (sabunla yıkamadıkça geçmiyor ertesi güne kaldığı için biliyorum:)) İtersen ucuz bir fondöten alıp en açık renginden ikisini karıştırıp rengini açmaya çalışabilirsin. Ben mezuniyette fondötenin içine kalıcı olsun diye çok az katmıştım rengini koyulaştırmamıştı.

Bacak kapatıcısı diye bir şey olduğunu yeni duyuyorum desem? :KK70: bu kozmetik ürünlerine o kadar uzağım ki :/ cahilim diyebilirim. Sally hansen diye bahsettiğin ürün bir çeşit fondöten yani? Pahalı bir şey mi yani etek giyeceğim zamanlarda rahatça kullanabilir miyim diye soruyorum açıkcası :) sabunla yıkamadan geçmiyorsa heralde bulaşıcı da değildir? Kıyafetler kirlenmez değil mi?

Canım bende de aynı sorun var. Ben bir eczaneye gidip bu sorunu paylaştım ve bana cicaplast baume b5 diye bir ilaç tavsiye etti. Bende lekeler geçti gibi. Sende bir sor

Ne kadar süre kullandın peki? Etkisini çabuk gösteriyor mu?

Bacak kapatıcısı diye bir şey olduğunu yeni duyuyorum desem? :KK70: bu kozmetik ürünlerine o kadar uzağım ki :/ cahilim diyebilirim. Sally hansen diye bahsettiğin ürün bir çeşit fondöten yani? Pahalı bir şey mi yani etek giyeceğim zamanlarda rahatça kullanabilir miyim diye soruyorum açıkcası :) sabunla yıkamadan geçmiyorsa heralde bulaşıcı da değildir? Kıyafetler kirlenmez değil mi?

Bu yöntem geçici anı kurtarmak için. Bence kesin çözümlerbulmalısın. Mesela Ağdadan üç gün önce, duş sonrası kese yapıp, Hametan Pişik Kremini bacaklarına uygulayıp ağdadan sonra üç gün daha bu kreme devam eden birinin bu yöntemden çok memnun kaldığını okumuştum bir yerlerde.

Ne kadar süre kullandın peki? Etkisini çabuk gösteriyor mu?

Alalı 1.5 hafta oldu. Günde 2 defa aklıma geldikçe kullandım :KK1: . Nişanllım eskisiyle arasında çok fark olduğunu söylüyor canmım

Alalı 1.5 hafta oldu. Günde 2 defa aklıma geldikçe kullandım :KK1: . Nişanllım eskisiyle arasında çok fark olduğunu söylüyor canmım

Hemen yarın bir tane ediniyorum yardım için çok teşekkürler :)

Hemen yarın bir tane ediniyorum yardım için çok teşekkürler :)

Sen yinede bir sor canım. Fiyatı 20 liraydı. Bir tane gösterdi 40 lira dedi. O bana fazla geldi. Bunu aldım. Eczacı bunu yapmadan önce peeling uygula bacaklarına dedi ama ben yapmadım. Şimdi güneş,havuz derken bacaklarım daha iyi oldu sanki :KK9:

bendede vardı batık sorunu ama sen yine iyisin seninki yüzeysel
benimkiler içe batıp iltihap yapıyodu ve izleri kalıyodu yani senden daha kötüleride var isyan etme
ben hemen lazere başladım . ilk seansımda şok oldular bacaklarımı görünce çok üzüldüler. sen merak etme biz seni yaza kadar tertemiz yapcaz dediler ve gerçekten öyle oldu. şuan 1 tane bile batığım yok.batığın sebebi ağda canım maalesef. kurtulmak istiyosan lazere başlamalısın.

Benim de aynı şekilde berbattı bacaklarım. batık ve batık izleri yara halindeydi..
Doktora gittim tek çözüm lazer epilasyon dedi. 8 seans gittim ilk üç seanstan sonra bile farketti... artık pürüzsüz bacaklarım var :)
Tavsiye ederim. Ama IPL lazeri değil. Alexandrite lazer olmalı. IPL lazerin hiç bi faydası yok.

X