Bacaklarımı İnceltemiyorum Yardım !

Ratinin Hisleri

Hayatafransızkadın.
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2011
1.126
74
Merhaba arkadaslar.Benım sorunum bacaklarımın kalın olması.13 yasında regl donemınden bır ay sonra bırden kılo aldım on gun ıcınde aldıgım kılo bır 6-7 kılo kadardı.O gundur bugundur cop gıbı bacaklarım resmen cıvık cıvık bır et yıgını oldu.Kılo verıyorum belım ıncecık kollarım yuzum ama bacaklarım kalca tarafım sankı baska bır bedene ait.Bır turlu ne yaptıysam ne ettıysem ınceltemedım.Gercı oyle cok spora yuklenıpte ben bu bacakları ınceltıcem demedım ama verdıgım kılolarım bacaklarımdan hıc gıtmıyor.Yanı bu sorun artık takıntı halıne geldı bende.Ust bacaklarımın ıc tarfaları resmen cıvık cıvık ıyı bır sıkılasması lazım alt bacagımın ıncelmesı lazım. Aranızda bı takım sporlarla bunu başarabılen var mı ?_ Benım djurumumda olupta buna cozum bulan lütfen yardımlarınızı beklıyorum.En son care buraya sorayım dedım belkı bır cozum yolu bulunur dıye... Teşekkürler

Benim de 18 yaşımda oldu o kilo alma işi hem bacaklarım çok kalınlaştı hem de şekli bozuldu malesef. Ama biraz vakit bulup şu hareketleri yapınca biraz düzeliyor sanki hemen 2-3 gün içinde.

Linki veriyorum: [BACAK İNCELTİCİ EGZERSİZLER ve TAVSİYELER

bacakları inceltmenin en iyi yöntemi pilatestir...mutlaka deneyin 15 gün kadar ve farkı kendiniz görün.bunu bizzat deneyip tecrübe etmiş biri olarak tavsiye ediyorum size...

bacakları inceltmenin en iyi yöntemi pilatestir...mutlaka deneyin 15 gün kadar ve farkı kendiniz görün.bunu bizzat deneyip tecrübe etmiş biri olarak tavsiye ediyorum size...

pilatesin okadar cok hariketi durusu varki hangisi bacaklarini inceltti ? onu yapmak isterim eger belli bi hariket varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…