Bacaklarımdaki lekelerden nasıl kurtulurum?

0096

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
61
0
28
sLm bn 13 ysnda bi kızım adım gözde ya ben esmerim ama bacaklarım beyaz bi trlü bronzlasmıyor ve bacaklarımda siyah kahverengi gibi batıklar vr onları bilmeden soydm ve kırmızı lekeler olusdu iğrenç gözüküyo bn bi genc kızım sort etek gymk ıstıorm ama nafile buna bi çözm vrmı kndmdn nfret edıorm bnde hrkes gbi sort gymk ısdıorm,ama öyle zor malzemeleri alamam kolay sylerle çözümler lazım bna nolur yrdm edin bıktııım :bbo::1no2:benneyaptımki

cnm dr a git...üm sağlık kuruluşlarından ücretsiz faydalanabilirsin 18 yaşına kadar...dermotolog a görün o merhem krem vs verir... bacaklarını da soyma ,elleme ..güneş lekesi kalır ve daha sorunlu olur...bronz olmak içinde bronzlaştırıcı güneş yağlarından al ...
bu arada tek derdin bu olsun gözdecim ..öpüyorum seni opuyorumnanaktan

ya doktora zaten annemde dio qeL qideLm die ama bn istiormqi qendim hallediym,bn birz utangacım,sadece omzum cıktıında doktora gıtmısdm bidaada hic doktora gtmedm umarım hiç gtmemde cunku bnı sıkıo,hastaneye gırdıım an basm dönü mdm buLanıo kaydirigubbakcemile5 o yzden kndm bişiler ypmak istiyorum,ama yinede teşekkür ederim :)

kendince bulduğun çözümler ya sana zarar verirse bunu hiç düşünmüyor musun? dr boşuna orda değiler ya herkes kendi çözse sorunlarını onların işi ne? bu dr fobisinden kurtulmanı tavsiye ederim öcü değil onlar dr sana yardımcı olacaklar sana zarar vermeyeckler neden başın dönüyor miden bulanıyor fazla abartıyorsun bence. kendi kendine dr gidince midem bulanıcak başım dönecek diye telkinler vermek hoş değil onun yerine dr gittiğinde hiç bişi olmadığını gayet normal olduğunu anlamak daha yerinde olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…