Bacaklarimdaki Kil donmesine cozum ne

_NiLy_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2012
238
1
... KIL DONMESINE KESIN BI COZUM MU VARMI,bacaklarimda siyah siyah noktaciklar var ve gitmiyorlar makineyle aliyorum killarimi ve kasinti ve sivilce gibi seyler olusuyor labariyo (((

Kıl tipin kıvırcık olduğundan içe doğru kıvrılmalar oluşuyodur
Epilasyon yaptığın günün ertesi günü kese yapıp ardından limon sür kurumasını bekledikten sonra yıka
Keseden sonra türk kahvesi ve soda karışımıyla peeling uygularsan çok çok daha faydalı olur
Farkı görürsün

bende banyoda kese yapmanin faydali oldugunu duymustum :26:

Ne zaman makine kullansam bende de yapıyo ama ağdayı sürekli kullanınca geçiyo,bi de kese tek çözüm gibi..

yıllarca benden önceki yorumlardaki ve de bambaşka biçok şey denedim, hiçbiri derdime derman olmadı
ekim ayı itibariyle lazer epilasyona gidicem, kesin çözüm oldugunu biliyorum giden arkadaşlarımdan

Bana kuaförüm peeling yap bacaklarına sonra da kesele dedi ve de kesinlikle dar pantolon giyme

benim bacaklarda felaket(( bende makinayla alıyorum. kırmızı kırmızı , batıklı sürekli. bende deneyeyim keseden sonra inşallah biraz düzelir....

saolun kizlar ... aynen kirmizi benimkilerde benmde arkadasim kese yap dedi ben yaptim ilk defadan faydasi oldu ama yine var hafif ve sivilce gibiler gorunuyor ama tek alt bacaklarimda ustlerde bisi yok bn her yikandimda kese yapiyrm ama kaniyorrr bazen ((

Benim en büyük sıkıntılarımdan biriydi ben suna dumankayanın kürüyle çözdüm ancak kişiye göre değişebiliyor bazı vücut kıl dönmesini kendi oluşturabiliyor.Benim tavsiyem mümkün olduğunca dar kot giymeyin haftada bir kez kese yapın ve kürü deneyin derim.

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya, bacaklarda kıl dönmesi için toz şeker kullanılmasını öneriyor.

Kürü uygulamadan önce bacaklara banyoda kese yapın ve kıl köklerinin daha rahat ortaya çıkmasını sağlayın. 1 kase kadar toz şeker içerisine 1 yumurta akı karıştırın ve bacaklarınıza sürün. Fazla beklemeden ovalayarak bacaklarınızdan çıkarın ve duş alın. Duştan sonra limon suyu kullanarak bacaklarınıza masaj yapın ve ardından bebek pudrası ile uygulamayı tamamlayın. Bu kürü haftada 1 defa uygulamanız yeterlidir.

canım kanayacak kadar yapılmaz bacaklarını aldıktan sonra kese yapma 2 gün sonra filan başla yapmaya ve haftada 1 yapılacak bunu aşma deri hastalığı oluşmasın,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…