Bacaklarımdaki Damarlar belli oluyor yardım :(

vahiyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2012
40
0
arkadaslar merhaba,,bacaklarımdakı damarlar bellı oluyor ne yapmam lazım akıl verın lutfen ( küçük kılcal damarlar değil bu ama normal kalın damarlar..??

eğer arka kısımdaysa özellikle, varis başlangıcı var demektir :26:

arkadaslar merhaba,,bacaklarımdakı damarlar bellı oluyor ne yapmam lazım akıl verın lutfen ( küçük kılcal damarlar değil bu ama normal kalın damarlar..??

Canım aynı dertten ben de muzdaribim maalesef.çorapsız etek, elbise giyemem yazları bile.anca bronzlaşmam lazım çok göze çarpmaması için.Ben de inadına beyaz tenliyim.Her saç renginde de bronz ten hoş olmuyor.Genetik sanırım ki babamın da öyle :26:

Varisse damar cerahisine görünün derim
Önlemini alın,bişey çıkmadan

Son düzenleme:
Bende de belli oluyor çok ayakta durunca. Ki ben hep ayaktayım. Oturduğunuz zaman ayaklarınızı yüksek bir yere uzatın arkadaşların dediği gibi. Ayakta duracaksanız da hareket edin hep sabit kalmayın.

hani çok abartılı durmuyorlar ama dikkatli bakınca yeşil yeşil belli oluyor varis mi yaa tuhh ne yapabilir ki dermoloj acep..

Benim damarlarım da mesela birz yüzeyseldir. Cildim de incedir. Belki sizinde öyledir. Cilt yapınızla alakalıdır.

Varis mi acaba?Bu yaşımda ben de varisliler kervanına katıldım.İlk zamanlar canımı çok sıktı,üzüldüm.Ama kabullendim.Doktora görünün.Varis başlangıcı derse şayet ilaç tedavisi ve varis çorabıyla kontrol altına alırsınız bir sorun olmaz.Canınızı hiç sıkmayın.

Çok beyaz tenliyim, benim de çok belli oluyor.Rahatsız olmuyodum hiç ama arkadaşlarım sağolsun habire laf soktular çok kötü gözüküyor falan diye
Ne sinir insanlar var dimi...

ya cnm benim de öyle valla. varis filan da değil. bildiğin damarlarım görünüyo tenim çok şeffaf diye. bişey olmaz. ben rahatsız olmuyorum şahsen.
ama çok rahatsız oluyosan solaryuma filan girebilirsin bikaç gün 10 dk lığına. ben bronzlaşınca hemen kayboluyo. ama normal zamanda ben hiç rahatsız olmuyorum.

Solaryum,güneş,ağda gibi etkenler damarlarda iç kanama ile birlikte artışa sebeb olur.En güzel yöntem iyi bir hastanede damar cerrahına danışmak.Bu yöntemlere başvurmayın çok pişman olursunuz.Bisiklet sürmekte zararlı birde sıcak su ile banyo yapmak.

bende beyaz tenliyim bacaklarımda, kollarımda hatta sol yanağımdaki damar bile çok belli oluyor beyaz tenli olmak çok zor yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…