Bacaklarım çok kuru, batık izi ve kırmızı benekler var.

Ejemeym

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
596
95
selam kızlar benim bacaklarım aşırı kuru resmen pul pul oluyor ve ne sürsem fayda etmiyor. epilatörden dolayı batıklar oluyor ve kırmızı beneklerim hiç geçmiyor... Jilet mi denesem diyorum, ağda ve epilatörden bi sonuç alamadım.batıklar ve benekler geçene kadar jilet yapmayı düşünüyorum.

cnm batıklar için kabak lifini öneririm çok iyi geliyo deriyi yeniliyo yosun sabunuyla birlikte kullan ve her banyodan sonra bacaklarını mutlaka iyice nemlendr masaj yaparak...

canım aynen benim bacaklarımı tarif ediyorsun ben jilet kullanmaya başladım pratiklik açısından rahat oluyo ama değişen pek bişey olmadı :KK43:

canım aynen benim bacaklarımı tarif ediyorsun ben jilet kullanmaya başladım pratiklik açısından rahat oluyo ama değişen pek bişey olmadı :KK43:

bi değişiklik olmadıysa denemiyeyim bari :KK43: beneklerde geçmedi mi jilet kullanırken

selam kızlar benim bacaklarım aşırı kuru resmen pul pul oluyor ve ne sürsem fayda etmiyor. epilatörden dolayı batıklar oluyor ve kırmızı beneklerim hiç geçmiyor... Jilet mi denesem diyorum, ağda ve epilatörden bi sonuç alamadım.batıklar ve benekler geçene kadar jilet yapmayı düşünüyorum.

ne kadar su içiyorsun bilmiyorum ama kız kardeşim aynı dertten muzdaripti.aşırı derecede kuru pul pul batık ve lekeleri vardı.gecen hafta bana geldi gördüğümde çok şaşırdım ve su içmediğini soyledi sevmiyormuş.suyun iyi geleceğini soyledim ve dün geldiğinde asırı değişiklik olmuş günde 3 liteye yakın su içiyorumuş ve hergün nemlendirici sürüyor düzelmiş tamamen olmasada ama su herseye deva.

merhaba,, batıklık, benekler lazer epilasyon ile geçiyor. benim arkadaşımında öyleydi. şimdi pürüzsüz oldu. kuruluğa da evet su çok iyimiş. bir arkadaşım var onun vücuzunun her yeri kuru günde 6 lt su iç demiş doktor.

Benim bacaklarım da çok kuru ve dediğin gibi pul pul dökülüyordu.Bildiğin deri değiştiriyor gibi hissediyordum kendimi.Olive & Shea Nourishing Body Cream diye bir krem var.İçinde shea yağı bulunuyormuş.Hatta bu yağ tıpta bile kullanılıyormuş. Ondan aldım çok iyi geldi bana.Tavsiye ederim :)

Benim bacaklarım da çok kuru ve dediğin gibi pul pul dökülüyordu.Bildiğin deri değiştiriyor gibi hissediyordum kendimi.Olive & Shea Nourishing Body Cream diye bir krem var.İçinde shea yağı bulunuyormuş.Hatta bu yağ tıpta bile kullanılıyormuş. Ondan aldım çok iyi geldi bana.Tavsiye ederim :)

sağol canım alıp deneyeceğim :)

X