bacaklarım birbirine değiyor

kkebelekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2010
46
0
arkadaslar bacaklarımın üst kısımları birbirine değiyo bundan kurtulamazmıyım yürürken faln birbirine sürtüyo bacagım

kilodan canım bendede var aynı sorun bol bol yürüyüş..... başka çaresi yok...

ama cok kilolu değilim 1.60 boyum 53 kilom var bacaklarım biraz kalın okul nedeniyle yıllardır cok hoplayıp zıplıyorum ama hala deyiyor birbirine

benimde sorunun aynı.anladığı m kadarıyla iç bacak problemin var.tek çaresi spor.yere yatıp dizlerinin arasına küçük i topalıp onu sıkıp bırakmak iyi geliyo.ben biraz sılaştırdım semde dene istersen

bendede aynı sorun var canım. şuan biraz kiloluyum ama kilo almadan öncede aynı sorun vardı çünkü bacaklarımın özellikle üst tarafı çok kalın. hatta bende o kadar büyük ki bu sorun etek giydiğim zaman bacaklarımın birbirine değmesinden dolayı kanadığını bilirim. şu sıralarda biraz azaldı ama sürekli şunları uyguladım: yattığım zaman hergün 1 kere olmak üzere 10ar kere bacaklarımı kaldırbldğm yere kadar kaldırdım duştan çıkmadan önce özellikle bacağımın üst tarafına 3-5 dk. soğuk su gezdirerek ovdum ve bazen antibytkli pudra sürdüm bnce sende denemelisin..

sebebini kilo diye biliyor herkes ama değil beim bir arkadasımın bacakları acaip derecede ince olmasına rağmen sürtüyor bunda bacak yapısıda etkili

O bölge vücuduna oranla kalınsabölgesel zayıflamalısın. Mesela titreşimli kemerler var piyasada,sadece o bölgede kullanırsın olur biter. Bir de sauna taytlar falan oluyo,o da baya etkili olabilr istikrarlı kullanılırsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…