Bacaklarım batık dolu,nasıl kurtulurum?

kanaryam21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2012
33
1
bacaklarım batık dolu nasıl yapcagımı bılmıyorum psikolojik olarak çöktüm, batıklardan kurtulanlar nasıl kurtulduğunu yazsın birbirimizi destek olalım belki geçer :KK43: pfb vanish aldım ama nasıl kullancam onuda bilmiyorum destek ve yardımlarınızı bekliyorum kızlar :KK43:

geçen gün hangi bölümdeydi okumuştum masaj eldiveni batıklara iyi geliyor diye bu günde aslında teşekkür için konuyu ararken burayı gördüm. Arkadaşlar market ismi vermek sakıncalımı bilmiyorum (hani bildiğimiz heryerde olan kanguru amblemli ) 5.75 ytl ye selülif yazan iki adet eldiven banyo eldivenide deniyor selülitede iyi geliyormuş ben özellikle batıklar için aldım yıllardır çektiğim batıklardan ilk banyoda neredeyse kurtuldum şiddetle tavsiye ediyorum ve cildim nemlendirici sürmediğim halde yumuşacık oldu. sizede faydası olur inşallah....:teytey:

sağol canım ya denicem muhakkak bu eldiveni, umarım işime yarar.

bu eldıvenler hala satısta mı 2007de yazılmısta .s ve nsl kullanılıyor acaba ? denemedıgım bı bu kaldı bunuda yapıyım belkı ıı gelır..

Arkadaşlar ponzo taşı ile bacaklarınız kuru iken fazla bastırmadan batık olan bölgelerinizi ovun.Batık ölü hücre sivilce görüntülerinden basitce kurtulursunuz.Ben haftada 2 defa yapıyorum.Deneyin farkı hemen anlıyacaksınız.:KK70:

Son düzenleme:
Arkadaşlar ponzo taşı ile bacaklarınız kuru iken fazla bastırmadan batık olan bölgelerinizi ovun.Batık ölü hücre sivilce görüntülerinden basitce kurtulursunuz.Ben haftada 2 defa yapıyorum.Deneyin farkı hemen anlıyacaksınız.:KK70:

bwn bunu da denedım cnm ama bnmkıler o kdr derındekı faydası olmuyor:KK50:

Evet bu yöntemi ben de uyguluyorum ama arkadaşın da dediği gibi derindekilerde etkili değil maalesef :/ hatta bazen sırf onlar da gitsin diye zorladığım ve yara yaptığım da oldu bacaklarımı. Yapılacaksa hafifçe yapmak lazım ama kesin çözüm bence de lazerde...

Evet bu yöntemi ben de uyguluyorum ama arkadaşın da dediği gibi derindekilerde etkili değil maalesef :/ hatta bazen sırf onlar da gitsin diye zorladığım ve yara yaptığım da oldu bacaklarımı. Yapılacaksa hafifçe yapmak lazım ama kesin çözüm bence de lazerde...

hazır konu açılmışken bilenler bana da yardım etsin lütfen

hazır konu açılmışken bilenler bana da yardım etsin lütfen

daha önce hiç makinayla almamıştım yıllardır uyguladığım yöntemde bacaklarımda tüylerim çabuk geliyodu ama pürüzsüzdü iki kez makine ile alma gafletinde bulundum şimdi korkunç bi görüntü var ben bundan nasıl kurtulucam:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ben de burdan bı tarıfte okumustum bal zeytınyagı karısıtırıp bacaklara surup bekletıyosun ben bı saat bekletmıstım her ay mı ne yapılcakmıs bende bı kere deneyım dedım ılk denememde pek faydasını gormedım ama yararalı olu hucreyı atıyo ama batıka care olmadı ben de hep makınayla alıyorum artık almıcam kuafore gıdıp alıdırıcam agdayla yoksa bu batıklardna kurtulmak mumkun gozukmuyo :KK14:

cok yakın arkadasımında koltuk altında olmustu o zmnlar hmn hmn aynı donemde makıneye yenı baslamıstık bnmkıler devam ettı tabı kac yıldır gecen gun gozum takıldı aklıma geldı sordum valla bısey yapmadım zmnla gectı ddı bence epılasyon seklını degıstırdıgımız ıcınde olabılır bır sure devam etmek lazım sahsen ben boyle olunca bır makıne bır jılet bır agda kac yıldır acayıp karmasık bır sekılde epılasyon yapıyrm

X