Bacakları Keselemek

vebaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
21
0
34
kese kese kese??
arkadaşLar vucüt bakımında her konuda geneLde çözüm kese diyosunuz ? ii güseLde bu bahsettinz kese nasıL birşey de bnde işe yaramıo. nrdeyse gün asırı yabıorm. acaba bnm bLmediğim bashka bi keseLeme aracımı var yoksa bnm durumum tamamen ümitsz vaakamı mafoldumben :kedi:
heLp me pLs..

walla ben bu aralar hamama gidicem benim bir ablamın bacakları selülit dolu idi bir yıldır haftada bir kere hamama gidiyo bacakta selülit kalmadı sütün gibi oldu bir parlıyo sanki losyon sürmüş gibi walla bende gidicem canım evde kese yapmaktansa haftada bir hamama git daha iyi

Kese her ciltte işe yaramıyor, aktardan ince deniz tuzu alıp peeling yapmayı dene, hem yumuşacık hem parlak oluyor cilt...

ben kızartana kadar keseleyip soğuk su yapıyorum kızgın kumlardan serin sulara atlıyormuş gibi oluyookaydirigubbakcemile3

özellikle yağlarla nemlendiriyorsanız kese en ıyı arındırma aracı :kahve:

yaz geldi sinekler bacaklarımı yiye yiye bitirdi. senağlama bi görseniz sırf yara izi..geçmiyoda offff offff allah belanızı versin sineklerrr sizin yüzünüzden bacaklarım leke içinde

En iyi kese hamamda yapılanıdır arkadaşlar. Sebebi ise cilgimizin terlemesive gözeneklerin açılması yani kese yapacaksanız ve eger evdeyseniz önce kese yapılacak bölgeye sıcak su tutup deriyi yumşaltın ve keseyi sonradan uygulayın ayrıca kese işleminden önce kesinlikle cilde sabun yada herhangi bi madde uygulamayın yokssa o kirler hayatta cıkmaz

Kese yapmadan önce banyoyu buharla doldurun kapısını kapatın ve genelde şampuan sabun sürmeden yapıyorum daha verimli oluyo denemeni tavsiye ederim :)

valla ben hep dış jeliyle yapıyordum ya :S kese benm bacaklarımdaki batıklarda çok işe yaramıyor gibi geliyor ama önceden omuzlarım fln sivilce doluydu ergenlik sivilceleri izler fln :S düzenli kese ve oynamayı bıraktım cillop gibi oldu :KK70: :KK70: umarım bacalarımda olur bi an önce :S

X