Bacaklardaki ağda sonrası kırmızı noktalar! (fotoğraflı)

Angelight

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2014
1
0
Selam kızlar!
Geçen yaz bacaklarımı epilatörle aldığım için bacaklarım benek benek olmuştu ve hiçbiri geçmedi korkunç bacaklarıma fondoten sürmeden dışarı çıkamadım. Ondan sonra hep ağda deneyim dedim ama sonuç yine aynı:KK43: o kadar kötü görünüyor ki bacaklarımı açmaya çok utanıyorum:/ Doktor cildimin çok hassas olduğunu ve bu yüzden oluştuğunu falan söyledi. Kese falan yapıyorum ama çok kötü görünüyor 2 gün sonra tatile gideceğim üstelik. Normalde ağdadan bi süre sonra geçmesi gerek ama benimkiler bir türlü geçmiyor:/ Bir sürü yazı okudum bu konuyla ilgili ama en etkili çözümü bir türlü bulamadım. Lütfen yardım edin gerçekten moralim çok bozuldu :KK5: Teşekkürler şimdiden!:KK9:

Bu da fotoğrafı:
Pek net çıkmamış, güneşte çok daha fena görünüyor:KK14::KK14:

Son düzenleme:
Tatlım sanırım seninde benim gibi oldukça hassas backların var. fotoğrafı goremiyorum ama sanırım kıl koklerin kıpkırmızı sivilceler gibi oluyor değil mi? ne yazıkki ağdadan sonraki 24 saat boyunca biryere çıkma. ve bol bol nemlendirici sur bacağına . zaten bir sağlık sorunu değil noral birsey :KK19::):)

evet benimde çok fena kızarıyor..
artık kırmızı benek dolu bacagim.. bende ilk epilatör ile yaptım, şimdilerde ağda.. geçmesi içinde hergün bacagima kese yapıp bebek yagi sürüyorum.. hafif etkisi oldu gibi, 1 hafta olmadı gerçi daha başlayalı.. ağda sonrası yağlardan da sürüyorum, neden bu kadar ısrarcı bu lekeler.. cildimin çok hassas olmasıda bayağı etkili sanırım..

neyse sonuca gelelim:KK45: dediğim gibi sabunla lifle kese yap ve bebe yağı sür, lekeleri hafifletiyor :KK19:

X