Bacak ve koltuk alti icin en dogru agda hangisi ? Rolonmu boncukmu ? En doğrusu

Andyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2018
3.961
4.140
Koltuk altima veet in agda bezini kullaniyorum gayet ii aliyo ama bacaklarim ve kollarim icin epilasyon makinesi kullaniyorum tahmin edersinizki cok fazla batık oluyo hele son alisimda komple batik vardi igneyle ugrastim rahatsiz ediyo bu durum rolon agdami yoksa agda makinesimi yani boncuk agdami bacaklara yapilmasi dogru ? Önericeginiz agda makinesi varmi ? Rolon ve boncuk makinesi ?

Batik problemini o kadar Cok yasadim ki.Makine daha da arttiriyor.Sir Agda yaptirdim bir sure.baya iyi geldi.simdi roll on kullaniyorum ondan da Cok memnunum.

Batik problemini o kadar Cok yasadim ki.Makine daha da arttiriyor.Sir Agda yaptirdim bir sure.baya iyi geldi.simdi roll on kullaniyorum ondan da Cok memnunum.
Ya rolon varda ya makine ii degil ya agdasi komple derimi soyuyo yapamadim boncukmu alsam die dusundum epilasyon mahfetti bni igneyle cikarip aliyorum o derece kotu oldum tup agda da beceremiom napcam bilmiom .s

Ya rolon varda ya makine ii degil ya agdasi komple derimi soyuyo yapamadim boncukmu alsam die dusundum epilasyon mahfetti bni igneyle cikarip aliyorum o derece kotu oldum tup agda da beceremiom napcam bilmiom .s
Ben de hepsini denemistim:) makine beni de mahvetmisti.zor duzeldi.sesu roll on dan cok memnunun .zorda kalmadikca makine kullanmam.

Spatula ile surmek zor gelmisti bana.en guzel roll on , zaman acisindan hizli oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…