Bacak kaşıntısı

ebru92

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
183
734
31
Kızlar merhaba bacaklarımı en son 26 Haziran'da ağda ısıtıcısının paketinden çıkan ağdayla almıştım ve ağda o kadar kötü bi ağdaymış ki bacaklarımı alırken bile mahvetti.Aldıktan sonra tüy kökleri kızardı kabardı,ben de sadece ağdaya ilk başladığım zamanlarda oluyodu.ağdadan sonra nemlendirici falan da sürmüştüm ama yine de gece bayaa yanmıştı.Ağda yapalı 10 gün oldu tüyler çıkmaya başladı yavaştan ama ağda nasıl aldıysa tüyler bi türlü çıkamıyo heralde çok fena kaşınıyo.ağdayla aldığımda normalde 10-15 gün sonra böyle kaşıntılar oluyodu ama hiç bu kadar fena olmamıştı.gündüzleri ben kaşımadıkça problem olmuyo ama gece yatarken haliyle yatağa,yorgana falan sürtününce çok fena kaşınmaya başlıyo,uykudan uyndırıyo resmen.kaç gündür her gün 15-20 dk kese yapıyorum ardından nemlendirici sürüyorum ama yine kar etmiyo.yarın öğlen Abant'a gidicez ve orda geceliycez pazar akşamı eve dönücez.Şu kaşıntıdan bi an önce kurtulmak istiyorum çünkü evde hiç diilse kaşındığı zaman hemen banyoya girip kese yapabiliyorum,nemlendirici,kolonya falan sürebiliyorum hafifliyo biraz ama orda öyle bi şansım olmıycak.acaba ben bugün bi jilet vursam tüylerin üstü biraz kazınınca daha kolay çıkarlar mı şu kaşıntım biraz hafifler mi bi bilginiz var mı??nolur başka yöntemleriniz de varsa söyleyin çok zor durumdayım böyle bi kaşıntı görmedim.bi kaşınmaya başlayınca elimi çekemiyorum bacaklarımdan kaşıya kaşıyo tüy kökleri de kabarıyo kızarıyo

X