Bacak inceliği için önerisi olan ?

bebisimsanem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2011
650
0
öncelikle meraba arkadaslar . . boyum 1.61, 45 kg ağırlığındayım . zayıf bir kızım görünüşte ama okadarda zapzayıf diyecek kadar değil . ben bacaklarımın inceliğinden şikayetçiyim diz üstüm gayet iyi ,çok güzel ama diz kapağım çıkık ve ordan aşağısı eğri ve ince. bacaklarım uzun ama bu sebepten dolayı kısa gibi gözüküyor farklı bir görünüme sahip. acaba bacaklarımın şeklını nasıl düzeltebilirim. okuduklarıma göre çok yürümek gerekıyormuş. ama ne kadar yürünmeli ne kadar aralıkla yürünmeli yardımcı olursanız sevınırım .. :):nazar:

Merhaba. Benim annemdede aynı sorun vardı. Zayıflamak ıcın hep yuruyus yaptı. Sabah 9 gibi kalkıp 10'a kadar yürüyüş yapıyodu her zaman.2 ay aralıksız hep yürüdü. Ve sonra bacak kasları gelişti. :nazar: Diz altı bacağı eskisinden 10 kat daha iyi şuan o incelik ortadan kalktı ve suan daha kalın ve düzgün gözüküyor. :nazar: Gercekten işe yaradı. Kesınlıkle hergun yuruyus yaparsan işe yarar.

her günüm yürümekle geciyo zaten . dershane ev okul hep hareketliyim . o halde inceyse başka türlüsünü düşünmek bile istemıyorum :)) :KK70: :KK70:

X