Bacak fondöteni kullananlar ??

kafadar

Guru
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
370
214
yakında düğünümüz var kısa elbise giymek istiyorum ama çorap ta giymek istemiyorum..
bacak fondöteni hiç kullanmadım şimdiye kadar .. kullansam acaba nasıl olur.. mesele elbiseye leke yaparmı çünkü hava sıcak oynıcaz terlicez falan..
birde iyi bi sonuç alabilirmiyim?
kullanan arkadaşlardan fikir rica ediyorum..

Sally Hansen kullanıyorum. Ezcanede vs. çok pahalı netten aldım. Uygun rengi al, temiz duştan çıkıp kurulanmış bacağa uygula. Önce eline sıkıp güzelce bacaklarına sür 2-3 dk bekle sonra istediğini giy, oyna, suya gir..
Ben strec pantolon giydim, çıkartırken leke yapmadı. Duş aldım çıktım ertesi güne kaldı. Düğünlere gittim, yazın güneşte gezdim akmadı.
Sabunlu elinle ovalarsan, kuru iken iyice sürtersen çıkıyor. Normalde bir parça sabunla yıkayınca temizlemesi kolay. Spreyi etrafa püskürebiliyor dikkat etmek lazm. Ton farkı olmasın diye de iyice yukarı doğru elindekini yedir.
Sonrası harika sonuç. :) Hoş, hafif parlak, bronz ve doğal bir görünüm veriyor. Batık izi vs. biraz kapatıyor ama çatlak falan kapatmıyor. Bİr de SH renkleri biraz koyu ben açık buğdayım, medium aldım koyu gibi kaldı biraz yanınca tam oturdu.
Diğer markaları bilmiyorum..

X