Bacak fondotenı kullanan var mı?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar bacaklaınızın bakımlı görünmesi için fondoten sürüyormusunuz?

Ben hiç kullanmadım. Kullanan varsa bir yorumcuk lütfen :)

evet ben kullanıyorum maybelline in sanırım bi köpük fondotönü var özellikle onu kullanıyorum.
kısa elbise giydiğimde batıklarımın ve renk ddüzensizliğinin giderilmesinde çok etkili oluyor
pürüzsüz görünüyor bacaklarım.
ben memnunum herkese de tavsiye ederim.

evet ben kullanıyorum maybelline in sanırım bi köpük fondotönü var özellikle onu kullanıyorum.
kısa elbise giydiğimde batıklarımın ve renk ddüzensizliğinin giderilmesinde çok etkili oluyor
pürüzsüz görünüyor bacaklarım.
ben memnunum herkese de tavsiye ederim.

ya ama hanı oturup kalkarken bır yerlere bulasmıyor mu yada kıyafetınde leke yapmıyor mu?

ben batıklarım ıcın almıstım sally hansen ın en acık tonu bıle koyu gelmıstı cunku utandıgım ıcın bırkac yıldır gunes gormuyordu o yuzden turuncu gbı olf-du ve esıt dagıtamadım uzerıne bıde corap gydım ama hıc bır yere bulasmadı beyaz dantel babetlerım olmasına regmen ufacık lekesı olmadı

benim de batık lekelerim var çok belirgin ya anneme bile göstermeye utanıyorum çok kötü durumda acaba onları kapatır mı ki eğer kapatıyosa acil durumlar için evde bulundurmak istiyorum

benim de batık lekelerim var çok belirgin ya anneme bile göstermeye utanıyorum çok kötü durumda acaba onları kapatır mı ki eğer kapatıyosa acil durumlar için evde bulundurmak istiyorum

tmamen kapatmıo cnm bellı oluyo bende cumartesı kuzenımın nısanı var yıne surucem:KK14:

X