Bacak arkam yani diz kapağımın arka kısmı çukur )) bi bakın ne olurr

GBGZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
120
0
Kızlar sormak istediğim bişey var ben lise çağından beri kısa etek giyemem nedeni ise bacaklarımın arkası çukur yani diz kağağımın arka kısmı nefret ettim kilodan kaynaklı olabilirmi diycem ama lise yıllatımda zzayıf bi kızdım şuan biraz kilo aldım ya dikkat ettim ama kilolu insanlarda var sanki oraya fondoten sürüyorum ama yok fayda etmiyor bi çözümü varmıdır acaba valla evde gecelikle bile dolaşamıyorum eşim bi keresinde demişti niye öyle bacaklarının arksı o günden beri dahada nefret ettim o görüntüden varmı aynı sorunu olan paylaşsın

canım cukur derken kılo alıp verdın belkı vucut sıkılıgını kaybettı sarktı belkıde spor yapmayı denedınmı bacakları calıstıran yada sıkılastırıcı krem kullandınmı tam olarak anlamadım nasıl bı cukur selılıt benzerı mı sarkmadan dolayı mı olustu acaba

eger kastettıgın selülit ise yedıklerıne ıctıklerıne cok dıkkat etmen spor yapman sıkılastırıcı krem kullanman lazım bıde daha once burda okumustum relaxtone dıye bır masaj aletı varmıs selülitleri azaltıyomus

kızlar selülüt yada çatlak değil ya nasıl anlatayım bilmedim bakayım belki resim bulurda koyarım

hani minik bir çukur oluyor diz kapağının arkasında? sizin de öyle mi? bende var ve hiç kötü gözüktüğünü düşünmedim. hiç dikkat ettiniz mi başkalarının bacaklarında da aynı şey var mı diye? ya da hiç doktora sordunuz mu? şimdiye kadar hiç bunun üzerinde düşünmemiştim:26:

Dediğin durumu biliyorum aynısı bende de var
Ben bi bacak rahatsızlığı diye düşündüm onu doktora bile gittim
Çünkü aynı anda bende bacak sızlaması da vardı o zaman dikkatimi çekmişti
Bacaklkarımın arkası şiş gibi ve tam arkası çukur çok moralim bozuluyor gördükçe...

canım aynı dert bende de var ama bu genetik sonuçta değiştirebileceğimizi hiç sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…