bacağı kesilecek anneannem kangren..dualarınıza ihtiyacım var!..

true_blood

kocişim herşeyim!...
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
1.556
52
Merhabalar;

KK'nın iyi yürekli bayanları dualarınıza öyle çok ihtiyacım var ki...anneannem şu an yoğun bakımda..

Anneannem çok yaşlı değil ama şeker hastalığından erkenden çöktü,bir kaç gün evvel rahatsızlandı.Doktora gittik böbrekleri %70
çalışmıyormuş ve kalp yetmezliğide evvelden vardı.3-4 yıl önce kalpten ameliyat olacaktı ama genel anestezi kaldıramaz diye ameliyat etmemişlerdi..

yıllardır şeker hastalığından dolayı sürekli ayaklarında yaralar olurdu.yine öyle oldu ama bu sefer ayak parmaklarında kötü bir koku oluştu.ve bacakta damar tıkanıklığı olmuş 2 ayak parmağı simsiyah oldu.yarın ameliyat olacak biz sadece parmakları kesilecek sanıyorduk yada en kötü ihtimal doktor ayağın yarısı kesilecek demişti..bugün belli oldu meğerse kangren bacak içinde yayılmış diz kapağının oradan keseceklermiş... :KK14::KK14:

o kadar hayat dolu bi insan ki yaşına göre bıcır bıcır bi kadın.. ameliyat olup kesilmezse 1 hafta içinde kangren yayılır ölür dedi doktor ama ameliyatta anestezi ile uyanmama riskide oldukça yüksek...
dayımlar annemler dedem falan karar aldılar..2 şekildede ölüm riski var ama azda olsa ameliyatta yaşama ihtimalide var..şu an içim acıyor canım yanıyor..inşallah hayata tutunur bacağı olmasada canı sağolsun gül gibi bakarız ona.. ama dua edin nolur Allah onu bize bağışlasın..çok korkuyorum :KK14::KK14:

Allah acil şifalar versin inşallah..
üzülmeyin herşey Allah tan ne yaşamamız gerekiyorsa onu yaşıyoruz hepsi bi imtihan

Dua herşeyin başı.Anneannen inşallah o ameliyattan sapasağlam çıkıcak.Lütfen kötü düşünme.Rabbim yardımcınız olsun,şifalar versin.

Allah acil şifalar versin inşallah..
üzülmeyin herşey Allah tan ne yaşamamız gerekiyorsa onu yaşıyoruz hepsi bi imtihan
amin inşallah..hayat bi imtihan ama daha evvel hiç bir yakınımı akrabamı kaybetmedim..o canımızın canı yokluğunu düşünmek bile istemiyorum..

Dua herşeyin başı.Anneannen inşallah o ameliyattan sapasağlam çıkıcak.Lütfen kötü düşünme.Rabbim yardımcınız olsun,şifalar versin.

Aminn.Allah razı olsun inş. sağ salim çıkar ameliyattan..buraya hayırlı şeyler yazarım inşallah..

canım anneannen inşallah sağlıklı bir şekilde çıkar ameliyatından Rabbim şifa versin .. anneannen ameliyattayken cevşen oku inşallah şifa olur..

şimdi bi açtığım konulara bakayım dedim de..gözüme çarptı anneannem ameliyatı başarıyla atlattı..fakat ameliyattan 1 ay sonra kaybettik organları hep iflas etmişti..kalp krizi geçirdi ve aramızdan ayrıldı..yokluğuna hala alışamadık ama ne gariptir ki hayat hala devam ediyor.gül yüzü ve çektiği acılar gözümün önünden hala gitmiyor.. Rabbim mekanını cennet eylesin...şaka gibi hala inanamıyoruz sanki uzak bir yere gitti ve dönmeyecek gibime geliyor.. :KK14::KK14:
2,5 ay oldu çok özlüyorum..

şimdi bi açtığım konulara bakayım dedim de..gözüme çarptı anneannem ameliyatı başarıyla atlattı..fakat ameliyattan 1 ay sonra kaybettik organları hep iflas etmişti..kalp krizi geçirdi ve aramızdan ayrıldı..yokluğuna hala alışamadık ama ne gariptir ki hayat hala devam ediyor.gül yüzü ve çektiği acılar gözümün önünden hala gitmiyor.. Rabbim mekanını cennet eylesin...şaka gibi hala inanamıyoruz sanki uzak bir yere gitti ve dönmeyecek gibime geliyor.. :KK14::KK14:
2,5 ay oldu çok özlüyorum..

başınız sağolsun canım, maleseff hepimizin gideceği yer orası...alışmak zor.

X