baby einstein duydunuz mu?

Karakuzucanan

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
72
2
41
merhaba sevgili anneler,
dün çocuk eğitimi konusunda araştırma yaparken, 10 aylıktan itibaren bebeklerimizle beraber izleyebileceğimiz ve onlara çok şey öğrettiği için acayip tavsiye edilen bir program gördüm. BABY EISTEIN. Pek çok bölümden oluşuyor, temin etmek biraz meseleymiş çünkü ingilizce. ama inanın liseden kalma ingilizceniz bile yeter bebeğinize yol göstermek için. ben de aradım taradım ve normalde kopyasının tanesi 6,5 ytl olan programın tamamını buldum. hem de ücretsiz ve sizlerle paylaşmak istedim.

a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım çook teşekkür ederizz paylaşımın için bende indirmek istiyorum ama malüm virüs falan olur diye korkuyorum sen indirdin demi bi sorun olmadı degilmi cevaplarsan sevinirim a.s.

ay canım sağol ama inşallah virüs falan çıkmaz yoksa eşimle papaz oluruz:roflol: indirelim bari en azından bebişlere faydalı olur.. teşekürler canıma.s.

hepsini yüklediniz değil mi? yani mesela galileoyu açabilmek için 4 bölümü de indirmiş olmanız lazım. daha sonra ilk bölümün üzerine çift tıklayın, açılan sayfanın üst bölümünde dizine çıkart bölümü var, ona tıklayın. ve bekleyin.sarı bir dosya oluşur, büyük ihtimalle video onun içinde olur.

o sayfalara nasıl girip indiriyorsunuz.ben denedim bebek.com ana sayfa çıkıyor,üye de oldum ama o sayfayı bulamadım,detaylı anlatırsanız sevinirim

Arkadaslar ben baby einstein kullaniyorum 19dvd ve 1cd olusuyor orjinali ben daha kizim dogmadan almistim seti bu set 3aylik tan 3yasa kadar egitim icin kizim 2,5 aylik dvd koyuyorum ozellikle sabahlar karnini doyurup altini aldiktan sonra anakucagina koyuyorum onu nasil seyrediyor ciglik cigliga agulari degisti sanki onlara laf yetistirir gibi gozleri parliyor seyrederken inanilmaz egitici dil ogrenmesindede cok yardimci erken yasta ogrendikleri yabanci dildeki kelimeleri ana dilleri gibi unutmazlar siddetle tavsiye ediyorum reklam klip gibi seyleri seyretmelerini dogru bulmuyorum birde Ingilterede CBEEBIES 71 diye bir kanal var o da bebeklikten 6 yasa kadar egitim icin ben bile bayiliyorum gun icinde 25dk onuda seyrediyor keske turkiyedede boyle bir kanal olsa okul oncesi evde olan cocuklar sacma sapan magazin kadin vs gibi seylere sahit olmadan el becerisi ,yabanci dil ,oyunlar ,sarkilar ,akil oyunlari,bilmeceler ogrenebilseler beyinleri cok taze herseyi kavrayacak kadar bilgiye aclar 2,5 aylik kizim bayiliyor seyretmeye tepkilerinden cok belli normalde tv ilgilenmiyor bile onunde bile olsa bakmiyor dvd setini mutlaka edinin olan tanidiklardan kopyalayin yada int.indirin

Valla teşekkürler.
Babyfirst diye bi kanal var digiturkte,onu bile açarken tereddüt ediyorum.Ama hakkaten tv çok ilgilerini çekiyor.Direk göz orda.Açmamaya çalısıyorduk biz de.
Bir de kitaplar hakkında da tavsiyeleri olanlardan alalım.
Akıllı bebekler akademisi diye bi kitap duydum.

sana ozel olarak tesekkur edilmeli zahmetin icin bu seti kullanan biri olarak cok faydali birsey gosterdin arkadasim opuyorum seniŞeniza.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım teşekkürler araştırıp zahmet vermişsin gerçektende..annelik böyle bişey işte her şeyin en iyiysini araştırp bulası geliyor insanın değil mi...:))) ben ayrıca digitürk te babyfirst tavsiye ederim... sevgiler

X