Baby Botox Yaptıranlar

flocke8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
89
81
Selamm
Acaba aranızda gençlik aşısı yaptırmış olan var mı ? “Baby botox” adıyla da geçiyor sanırım. İkisi aynı şeyler mi emin değilim.
32 yaşındayım. Hafiften göz altımda ince çizgiler var, güldükçe derinleşiyor. Rahatsız etmeye başladı. Dudak çevremde de aynı şekilde. İnstagramda sayfalara göz gezdirdim. Başarılı sonuçlar elde ediliyor gibi ve çok doğal bir görünüm sağlanıyor.
Yaptıran biri var ise bilgi almak isterim. Ağrılı ve sancılı bir süreç mi? Ciltte şişlik, kızarıklık vb gibi alerjik bişey oluşuyor mu? Botox etkisi ne kadar - kaç ay sürüyor ?
Bilgi verirseniz çok sevinirim
Hoşçakalın

Merhaba Evet, genclik asisi, botoxla karisik olabiliyor, ürüne bagli, tavsiye ederim… sonunclari iyi…

Baby botoks mu yaptırdınız? Bana yaptirdiginiz islemi ozelden yazarmisiniz? Bir de klinigin telini rica ediyorum. Ben gercek kullanicilardan olan onerilere cok güveniyorum. İnstagrama asla guvenmiyorum.

Merhaba ben de 33 yaşındayım baby botoks aklıma yattı. Memnun kaldınız mı? Hassas bir cildim var alerjik reaksiyon gösterir mi diye tereddütteyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…