Babiskoma dua edin ne olur

allah acil sifalar versin insallah canim. baban saglikli olarak tekrar araniza döner insallah. elbette dua ederim:Saruboceq:

Ah canim, oncelikle hacciligini kabul eylesin guzel Rabbim, iste ne zaman nerde sorun olacagini bilemiyoruz. aniden patlak veriyor. babam 50 yasinda. ve bugune kadar da doktora gittigini hiç gormemistim.
:çok üzgünüm:
birde gurbette olunca daha zor sanirim. biz çalisiyoruz. butun gun yada refakatçi kalamiyoruz. ancak isden erken çikip gidiyoruz. o da kendisini çok yanliz hissediyor sanirim. :çok üzgünüm:
hiç kolay degil
Allah butun hasta olan insanlarimiza acil sifa versin guzel Rabbim dualarimizi kabul eylesin

Herkese gunaydin,
Dun aksam isden çikip gittim babamin yanina yanliz doktor benden bi kaç dk once gitmis gorusemedim, sadece hemsirelerle konustum...
anjio tam olarak basarili geçmemis cunku demistim ya boyun damarlari açilmamis.
o yuzden de ameliyat edeceklermis.
yanliz bu ameliyatla ilgili pek bilgi alamadim, nasil ? ne kadar surer ? riskleri nedir ?
bunlari ogrenmem lazim tabiki.
oglen molasinda gidip gelicem hemen...

Babamin dun moreli hiç ama hiç yoktu :çok üzgünüm:
beni gorunce aglamakli oldu, çok kotu oldum...
Olmam da olmam dedi ama çaresi yok, Allah korusun felç inebilirmis onlemezsek
....
Iste boyle son durumlar, ogleden sonra daha çok bilgim olur
Dualarinizdan dolayi sizlere çok tesekkur ediyorum
Destekleriniz bana ilaç gibi geliyor, hepinizden Allah razi olsun :a015:

:Saruboceq:Allahım kimseyi ailesiyle sınamasın..
canım çok dua ettim babacığına.Allah yar ve yardımcınız olsun.tez zamanda Rabbim şifasını verir inşallah..:Saruboceq:
moralini yüksek tut lütfen.pozitif düşünmek pozitif olayları getirsin bize.:1hug:

canım çok geçmiş olsun.Allah babana ve şu an hastanede yatan tüm insanlara yardımcı olsun.sevdiklerinden ayırmasın...dualarımız tüm hastalarımıza..sevgilerimle:Saruboceq:

Allah tez zamanada şifasını verir inşallah..
hepimizin duaları sizinle moralini yüksek tut ki babanın da morali iyi olsun

Ameliyati yarin sabah erken saatlerinde yapacaklarmis.
Ben isden izin aldim orda olacagim, annemde geldi, suan babamin yaninda.
Doktorla gorustum, her ameliyat gibi riskleri varmis tabiki ama elimizden geleni yapicaz dedi
Gidiyorum birazdan
senağlama

Insallah duzelir, insallah tez zamanda eski sagligina kavusur...

Not : hersey kismet, bunu bir kez daha anladim...aylardir gunlerdir bekledigim gelinligimi getirdiler dun. kartonuyla birlikte koyuverdim yatagimin ucuna.
derdim ki, hele bi gelsin, hemen deniyecegim sabirsizlikla bekliyordum...ama bakmadim tabiki...ne tuhaf degilmi, kurban oldugum Allahim neyi kime ne zaman kismet edecegi hiç belli olmaz.
Rabbim çok buyuk gerçekten...

Saglicakla kalin hepiniz...
Umarim iyi haberlerle donerim sizlere
hepinizi optum
:a015:

büyük gecmis olsun canim, üzülme insallah tez vakit sagligina kavusur allah sabir versin

allah sabır wersın arkadasım babana güç wersın amelıyattan basarıyla cıksın üzülme butun hastalara acil şifa wersınn

canım allah acil şifalar versin tabiki dua ederiz
benim dedem için de aynı laflar söylenmişti hatta durumu daha kötüydü
ameliyata bile almadılar ama dedem bunu öğrendikten sonra
hem dedem hem cicibabanem çok özen gösterdiler
hayatlarını,beslenme şekillerini düzene soktular ama bunu hiç bozmadılar
dedem bu şekilde 8 yıl geçti şuanda tıkanmanın %40 lara düştüğünü söylemişler
bu arada iyi geliyo mu yoksa etkisi yok mu bilmiyorum ama cicibabaannem kavanoz kavanoz sarımsaklı limonlu bi karışım hazırlardı damar tıkanıklığı için bilinen bi formuldur devamlı da bundan içiyo dedem
akşam 6 dan sonra ağzına lokma koymuyo herşeyine çok özen gösteriyo.
allah çaresiz hastalık vermesin..

babanın da iyileşiceğine inanıyorum,inşallah!
dua edeceğim..

Son düzenleyen: Moderatör:
yaralim bitanem benim wallahi yazilarini okukurken aglamakli oldum haberim oluyodu ama yinede duygulandim
ben hic bilmem baba duygusunu nasil bisey oldugunu ben 1 yasindayken vefaat etmis:çok üzgünüm:, baba diyecegim kayinpederim oldu onada cok zor alistim. cunku hic kullanmadigim bi kelimeydia.s
benimde babam olsaydi seninki gibi olurmuydu bilemem ama ,aile bambaska canim ,
sen onlari nekadar cok seviyosun bu cok belli ,insallah tez zamanda iyi olur
sanirim bugun ameliyati vardi ,yarin iyi haberlerini aliriz, moralini yuksek tutmaya caliski, babanda uzulmesin
hep dedigim gibi sen neler atlattin insallah bunuda atlatcaksin ,baban duzelcek ,ve dugununuz olcak :Saruboceq:
dualari, senden yana ,biran once duzelmesini dilerim canim:Saruboceq:
kendine dikkat et seni cok optummmmŞeniz

Allah acil şifalar versin canım
haklısın kim annesinin babasının bıçak altına yatmasına razı olabilir kolay kolay
çok geçmiş olsun dualarımız seninle

Sevgili arkadaslarim,

Herkese hersey için tesekkur ederim

Allahin izniyle babamin ameliyati basarili geçti...
Simdi daima yanindayiz ve çabuk toparlanmasi için elimizden gelen herseyi yapiyoruz.

Cok zor, aci dolu gunler yasadik ailece...Evimizin diregini oyle gormek yikti bizi fakat guçlu olduk mecburen, inandik, sizlerden gelen dualarla, desteginizle de ayakta kaldim.

Hepinize minnetarim...

Allah kimseye yasatmasin boyle zor gunleri...Butun ihtiyaci olan insanlarimiza acil sifa versin.

Hepinizi sevgiyle selamliyorum
a.s. :enbuyukkk:

Geçmiş olsun canım allahtan acil şifalar diliyorum,inşallah ameliyatı iyi geçer ve ameliyattan sonra çabucak iyileşir.

allah babaniza acil sifalar versin...gecmis olsun
umarim hemencecik iyilesir babaniz:teselli:
yüce rabbim bunu unutturacak daha büyük dertler vermesinyerimseniben

acil şifalar diliyorum babanıza allah bütün babaları korusun
onları başımızdan eksik etmesin yanımda olmasada her zaman varlığını hissettiğim
arkamda olduğunu bildiğim tek insan /canım babam/

çok geçmiş olsun canım
güzel allahım annelerimizi babalarımızı başımızdan eksik etmesin
allah tüm sevdiklerimizi bize bağışlasın inşallah
acil şifalar canım
inşallah en kısa zamanda iyileşir babacığın:teselli:

geçmiş olsun umarım tamamen iileşir. babalar en güçlü erkeklerdir korkma sen a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…