Babiskoma dua edin ne olur

yaralim

Kizim...Askim...
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
2.561
4
Merhabalar,

O guzel yureginizle birde babama dua edermisiniz ? senağlama

Bilenler bilir, dun ogleden sonra klinige yatirdik...bugun tahliller yapilacakti, testler, anjio...
Ben daha gidemedim yanina fakat abim haber verdi :
Babiskomun boyun damarlari yuzde90 tikanmis :1shok:
Allah korusun beyin felci bile getirirmis boyle durumlar

O yuzden doktorlar çarsamba gunu ameliyat a alacaklarmis :çok üzgünüm:
Aslinda sevinmeliyim biliyorum cunku bi çaresi var ama...kim dayanir ki babiskosunu, annisini bicak altina vermeyi senağlama

Allahim acil sifalar diliyorum butun hastalarimiza, Allahim guzel Rabbim dualarimizi kabul eylesin, Amin...

:a015:

allah acil şifalar versin evliyim ve hayatımda bir tek değişmeyeceğim insan babam allah kimseyi baba acısyla sınamasın inşallah bir an öönce iileşir canı gönülden diyorum

Rabbim acil şifalar versin...
Çaresiz dert vermesin...
yaralım üzülme,olumlu düşün,sonuç olumlu olsun...
tbiki seve seve dua ederim...
Allahım çocuklarına,ailesine ve sevdiklerine bağışlasın...
Tekrar acil şifalar diliyorum...
sevgiler...

ALLAH acil şifalar versin canım..dermansız dert vermesin güzel RABBİM...babanın ve tüm şifa bekleyen hastaların sağlığına kavuşturmayı nasip etsin inşallah...:Saruboceq::Saruboceq:

Allah acil şifalr versin canım, çok geçmiş olsun :teselli:
Umarım en kısa zamanda iyi haberlerini alırsınız babacığının...
Allah yardımcınız olsun.

Allah acil şifalar versin yaralım. Kötü şeyler düşünme canım. İyi düşünün ki iyi olsun. Gelişmelerden haberdar edersin bizleri olurmu canım. Dualarımız sizinle.

Merhabalar,

O guzel yureginizle birde babama dua edermisiniz ? senağlama

Bilenler bilir, dun ogleden sonra klinige yatirdik...bugun tahliller yapilacakti, testler, anjio...
Ben daha gidemedim yanina fakat abim haber verdi :
Babiskomun boyun damarlari yuzde90 tikanmis :1shok:
Allah korusun beyin felci bile getirirmis boyle durumlar

O yuzden doktorlar çarsamba gunu ameliyat a alacaklarmis :çok üzgünüm:
Aslinda sevinmeliyim biliyorum cunku bi çaresi var ama...kim dayanir ki babiskosunu, annisini bicak altina vermeyi senağlama

Allahim acil sifalar diliyorum butun hastalarimiza, Allahim guzel Rabbim dualarimizi kabul eylesin, Amin...

:a015:

canım üzme kendini lütfen..Allah'tan acil şifalar diliyorum ama umutmaki türkiyede tıp artık çok iyi yerlerde iyi bir hekimin elinde Allahında yarrdımı ile inşallah eski sağlığına kavuştursun babanı rabbim...

slm. cnm babişkona Allah tan acil şifalar diliyorumm ...
bi an önce sağlıkla dönsün aranıza ..

Allahim acil şifalr verisn.
Rabbim en güzel hayirli haberleri bizlere de vermeni nasip etsin
allahim mübarek 3 ayalrin gelen mübarek ramazanin hürmetlerine dualarimi kabul etsin.
Allah ana babalarimizi başimizdan eksik etmesin.

Hepinize ayri ayri tesekkurler diyorum
Allahi sizlerden razi olsun, ne muradiniz varsa versin inanin aglayarak okudum hepinizi senağlama

Babam oyle bir baba ki...o benim candostum, arkadasim, sirdasim, babam, buyugum, modelim, hayran oldugum, bu dunyada bana beni hiç kirmayan satmayan uzmeyen tek insandir...yuksek sesle konusmaya bile kiyamayan buyuk askimdir senağlama

Babam oyle bir baba ki, tatilden dondugumden beri biraz para konusunda daraldigimi bildigi için, pazar gunu hastaneye gitmeden kapidan çikarken elime para veren, ben gelene dek idare et yavrum diyen bir babadir senağlama

Simdi abim aradi beni...kuzum a soyleme oglum, ben ameliyat olmam, çikicam burdan tedavi versinler yeter, ameliyat olup da haftayi burda geçiremem, dukkani kapatip evimin riskini kesemem, kuzuma da soyleme ki telaslanmasin demis senağlama

Tabiki gidicem...Ikna edicem...hatta o gun izin alicam isden yaninda kalicam sabahtan aksama kadar olsa bile orda kalicam...
Baskada birsey yazamiyorum suan :çok üzgünüm:

Canım arkadaşım içini ferah tut
Bak ne kadar şanslınızki önceden öğrendiniz ve çaresi var
Dualarımız seninle bol bol dua et içini ferah tut yakında babacığın sapa sağlam olcak ALLAHın izniyle
Şimdi ailene destek zamanı Şeniz

Allah acil şifalar versin canım inşallah baban en kısa zamanda eski saglıgına kavuşur.

kuşusu Rabbim babana acil şifalar versin.
bi kere benim bbamda yüksek tansiyon yapmış kullandığı haplar evin içine yığıldı kaldı. o kadar korkmuştum ki.
dağ gibi babamı öyle çaresiz görmek beni mahvetti.
etkisinden uzun zaman kurtulamadım.
bende her kız gibi babasına aşık olanlardanım.
inşallah babacıkın da en kısa sürede sağlığına kavuşur.

sevgiler

Canim o bicak alti olmasaydi cogumuzun ömrü simdi oldugundan cok daha cekilmez ve kisa olurdu. Bunun icin üzülme yani. Tüm dualarim babanla olacak. Allah acil sifalar versin ve birdahada yasatmasin.

Canım çok çok geçmiş olsun, dualarımız seninle ve babanla. İyi haberlerini bekliyoruzsenden.
Ayrıca üzülme, rabbim amansız hastalıktan korusun.

Ilk önce Allah acil sifalar versin. Benim babamda Hacdan geldikten sonra hep kalbim sikisiyor derdi. Kardiloga götûrdüm ve bizleri acilen hastaneye gitmemizi istedi.Açik kalp ameliyati olacakti.Haccidan geldikten 5 gün sonra:çok üzgünüm:Nasil dyanamis oralarda, Allah güç kuvvet veriyor iste kurban oldugum Ben 5 aylik hamileydim, babami kendim götürdüm hastaneye, kendim yatirdim yatagina. Ne kadar zor. Ama çok sûkür simdi iyi, ömür boyu hap kullanacak ve 70 yasina ragmen günde 1 saat spor yapar masallah.(mecbur). Insallah bugûnleride atlatirsiniz. Gôr bak baban daha da iyi olucak, Allah sabir versin, dualarim sizinle:nazar:yerimseniben,

X