Babam öldu kendını astı dua edın lutfen

ALYA_DUA

21.05.2014 CANIM BABAM...
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
3.612
2.072
37
Allah askına duva edın lutfen kım nekadar etmek ıaterse cok acı cekıyorum elımden duva etmekle duva ıstemek gelıyor lutfen bolca selavat fatıha ıhlas hangu duva olursa ısmı aliydı

Allah askına duva edın lutfen kım nekadar etmek ıaterse cok acı cekıyorum elımden duva etmekle duva ıstemek gelıyor lutfen bolca selavat fatıha ıhlas hangu duva olursa ısmı aliydı

cnm noldu Allah rahmet etsin, başınız sağolsun, sizlere Allah'tan güzel ömür ve sabır dilerim..

allah rahmet eylesin başın sağolsun canım dualrımız seninle

neden intihar etti maddi sıkıntımı allah sabır versin sizlere

allah kalanlara sabır versın. acıyı gerıde kalanlar cekıyor maalesef. bır ınsanı o duruma getırecek sebep neydı acaba?

Allah rahmet ve merhamet eylesin taksiratını affetsin ((
sizlere de sonsuz sabırlar versin

canım ne oldu anlatır mısın Başın sağolsun Allah rahmet etsin inşallahhh

canım baban için 3ihlas 1 fatiha okudum rabbim günahlarını affetsin sizlerede sabır versin...

Başınız sağolsun canım allh kalanlarınıza sağlık versın..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah cc rahmet ve merhamet etsin ins. İntihar cok aci. Cok sevdigim dayicim intihar etmisti Allah cc affetsin onlarin eceli de oylemis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dualarınız ıcın cok sagolun kızlar babam ıcın yasın topluyorum okuyan olurmu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…