Babam için ya şafi esmasini okur musunuz?

Birgaripp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2017
91
46
31
Ben boşanma aşamasındayım demisdim.Kisaca bir buçuk aylık evliliğim bitti bu hafta içinde eşyalarımı yorgan nevresim sandık çeyizimi falan göndermişler babamlarda ben uzulmeyim diye kız kardeşimin kayınvalidesinin oraya bodruma koymuşlar..Yönetici götürün demiş kız kardesim babama anlatiyordu bugün babam nasi ağladı ya kıyamam kurban olurum onun bı göz yaşına Bu kızın nasi kaderi varmış eşyaları bile hiç bı yere sığmadı diye sonra sol kolu ağrımaya başladı sabahtan beri hastanede daha önce açık kalp ameliyatı olmusdu iki saate bir kan alıyorlar nolur dua edin..

Allah şifa versin, uzun, sağlıklı, hayırlı ömür versin.
Böyle babaya can kurban, Allah size bağışlasın onu.
Size de kolaylıklar dilerim. Bundan sonra daha mutlu olursunuz inşallah.

Öncelikle Babanıza çok geçmiş olsun
1 buçuk aylık evlilik ve boşandınızmı
Ne oldu da jet hızıyla ayrıldınız ?

okuyunca bile moralim bozuldu yaallah babanıza şifa versin.

Okudum. Allah acil şifalar versin. Size de babanıza da gecmiş olsun çok üzüldüm

Allah şifa versin.
Hiiiç üzülme canım , şer diye gördüğün şey hayra çıkacak..

Allah şifa versin, babanın gönlüne sığmışsın, daha güzel yer var mı sığacak...
Allah eksikliğini göstermesin. Sağlıktan ayırmasın.

ALLAH tez şifa versin ins. Babanıza verilmiş sadakaniz olduğunu o ana kuzusiyla ömür geçmeyeceğini mutlu olduğunuzu tekrar edip durun. Yanında üzülmeyin içinize atın. Siz kaldırırsiniz ama ana baba yüreği kaldiramaz

Reactions: H M
Hakkaten kaldiramiyorlar.. benimde kardesim bosandi uzulmesinler diye 2 sene sustu ama en sonunda bitirmek zorunda kaldilar cocukta vardi acayip bi yıkim oldu.Anne babalarin hasassiyeti cok oluyor gercekten. Konu sahibinin babasjna acil sifalar versin Rabbim

Kocanız anasına nikah kıysın o vakit mutlu mesut yaşasınlar. Evrimini tamamlamamış koca müsfettesiyle ana bozuntusu. Şimdi kendisi karılık yapsın oğluna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…