Babam için dua edebilir misiniz?

ipek_bal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2010
934
849
Merhabalar,
Burası benim dert köşem. Eski paylaşımlarıma bakıyorum da ne kadar fasa fiso şeylere dert demişim...
Bayanlar, babam, canım ciğerim, babam hasta...
Su an yasadıklarım kabus heralde diyorum, sadece nefes alıyorum be yemek ne uyku hiçbişe...
ben bu haldeyken de kendisinin metaneti yok mu içim parçalanıyor, içim yanıyor...
Artık dökecek gözyaşım da kalmadı.
bir umut pet scan sonucunu bekliyoruz, durumun boyutunu henüz bilmiyoruz. Aranızda gastroenterelog veya genel cerrah var mı? En azından özelden analiz sonuçlarjnı göstersem?
kendimi sıkmaktan, güçlü durmaktan artık pes ediyorum ve buraya döküyorum içimi.
sizden ricam nolur dua edin. Daha çok genç, nolur dua edin...

Merhabalar,
Burası benim dert köşem. Eski paylaşımlarıma bakıyorum da ne kadar fasa fiso şeylere dert demişim...
Su an yasadıklarım kabus heralde diyorum, sadece nefes alıyorum be yemek ne uyku hiçbişe...
ben bu haldeyken de kendisinin metaneti yok mu içim parçalanıyor, içim yanıyor...
bir umut pet scan sonucunu bekliyoruz, durumun boyutunu henüz bilmiyoruz. Aranızda gastroenterelog veya genel cerrah var mı? En azından özelden analiz sonuçlarjnı göstersem?
kendimi sıkmaktan, güçlü durmaktan artık pes ediyorum ve buraya döküyorum içimi.
Rabbim tez vakitte gani gani sifasini versin,eskisinden daha dinç daha sağlıklı biri olsun inşallah babaniz🙏 güzel Allah'ım sizlere bağışlasın ve babanızın hayırlı haberlerini de vermeniz nasip olsun bize ennn tezz zamanda arkadasim❤️

Allah şifa versin, sizlerle uzun ve sağlıklı ve mutlu bir ömrü olsun inşallah. Allah size bağışlasın babanızı, sağlıkla.

Merhabalar,
Allah yardımcınız olsun. İnsanız hepimiz bugün babanıza yarın bizlere. İnşallah hayırlısıyla iyileşir.

Rabbim tez vakitte gani gani sifasini versin,eskisinden daha dinç daha sağlıklı biri olsun inşallah babaniz🙏 güzel Allah'ım sizlere bağışlasın ve babanızın hayırlı haberlerini de vermeniz nasip olsun bize ennn tezz zamanda arkadasim❤
Çok teşwkkür ederim. İnanın sudan çıkmış balık gibiyim. Biz ailemizde kanser nedie bilmeyiz, hep duyardık x kansermiş, y ameliyat olmuş, z kemoterapi görüyomuş... bu x,y,z değil benim babam işte :KK43: ateş düştüğü yeri yakıyor, inanın iÇim yanıyor. Elimizden de bişe gelmiyor, hocamı devreye soktuk sadece sonucu erken alacağız. Lütfen dua edin, metastaz olmasın...

Çok teşwkkür ederim. İnanın sudan çıkmış balık gibiyim. Biz ailemizde kanser nedie bilmeyiz, hep duyardık x kansermiş, y ameliyat olmuş, z kemoterapi görüyomuş... bu x,y,z değil benim babam işte :KK43: ateş düştüğü yeri yakıyor, inanın iÇim yanıyor. Elimizden de bişe gelmiyor, hocamı devreye soktuk sadece sonucu erken alacağız. Lütfen dua edin, metastaz olmasın...
İnşallah başka yerlere sicramaz canım yer gök dua ile lütfen salma kendini,benim annemde akciğer kanseriymis hiç bilmiyoduk bı gece tlfn geldi vefat etmiş apar topar gittik orda öğrendik bunu,belki de kendi biliyodu bize söylemedi hiç dedik,hala muamma öyle göçüp gitti 😢 ama siz hiç bisey yapamasaniz da dua edersiniz,dua demek herşey demek bence, büyük geçmiş olsun dilerim tez vakitte kurtulur bu illetten babanız,hayırlısıyla sağlığına kavuşur❤️🙏

Pazartesi günü rektum ca teşhisi konuldu babama
Gastroenterolog değilim..Pratisyen hekimim..Tabi dahiliyede genel cerrahide birçok rektum ca li hasta ile karsilastim..Ameliyat ile önü alınabilen kanserlerden..Peki vücuda yayılım belirtileri var mı..

Gastroenterolog değilim..Pratisyen hekimim..Tabi dahiliyede genel cerrahide birçok rektum ca li hasta ile karsilastim..Ameliyat ile önü alınabilen kanserlerden..Peki vücuda yayılım belirtileri var mı..
Mehaba,pet scan sonucunu şimdi hocam gönderdi. Rica minnet erken alabildik. Özelden göndersem?
malesef metastaz var ama belki yorumlarsınız siz?

Merhabalar,
Rabbim sifa versin canim dilerim tez zamanda sagligina kavusur baban da diger tüm hastalar da.

Oncelikle cok gecmis olsun rabbim sifasini verir ins.hemen sicramistir diye korkma benim cok yakinimdan biride ne oldugunu anlayamadan kanser oldu öyleki karninsmdaki su toplanmasi heryere yayildigini gosteriyo dedi doktor ama sonuclar hep karmasikti en son patoloji sonucunu brkledik ameliyat icin ve bil bakalim ne oldu hic bir yerine sıcramamis okadar uzulmustumki doktor direk tatlim gormuyomusun dedi bana her yere sicramis dua ette verem olsun veremdede boyle su toplar !!Allah bilir herseyi derdi veren dermaninida verir hic kafaya takmayin ve tedaviye odaklanin sonucta bununda bir caresi var artik sadece iyi motive olun emin ol basta tokat gibi carpiyo ama zamanla kabulleniyosun ,cok cok gecmis olsun

destekleriniz için çok sağolun.
malesef pet sonucunu erken alma şansımız oldu. Metastas var :KK43:
Yarın asıl doktorumuz yorumlayacak, ameliyat ve tedavi sürecine karar verecek.
ama aranızda cerrah, onkolog, gastroenterelog varsa raporu paylaşabilirim.
Tıp doktoru değilim, Yorumlayamıyorum:KK43:

X