B hcg

E.L.XIX.F.T.G.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
370
3
Merhaba kizlar
dün kan testi yaptirdim değer 2,37 çikti dr pazatesiye kadar bekleyelim reglen kirmizi gelmezse tekrar test yapariz dedi
çok korkuyorum sizce nedir bu bugün reglemin 29 günü
daha önce bunu yaşayan varmi
değer yükselir mi veya reglem başlar mi
yoksa bende bir rahatsizlik mi var
ay delireceğim vallahi
bi akil verin ne yapayim

merhaba kizlar
dün kan testi yaptirdim değer 2,37 çikti dr pazatesiye kadar bekleyelim reglen kirmizi gelmezse tekrar test yapariz dedi
çok korkuyorum sizce nedir bu bugün reglemin 29 günü
daha önce bunu yaşayan varmi
değer yükselir mi veya reglem başlar mi
yoksa bende bir rahatsizlik mi var
ay delireceğim vallahi
bi akil verin ne yapayim

canim şu an galib ayni şeyleri yaşiyoruz bende bebeğimi kaybettim bu ay çalişmalara ilk kez başladik ve regl beklediğim çrş.günü kahve rengi akinti geldi ve hala peçeteye gelicek şekilde var ama ben test yapmadim bekliyorum bakalim nolcak diye bende çok korkuyorum yarin eğer bi değişme olmazsa idrar testi yapicam bakalim artik ve haberleşelim canim ayrica benim sat 26 eylül seninki neydi?

canim şu an galib ayni şeyleri yaşiyoruz bende bebeğimi kaybettim bu ay çalişmalara ilk kez başladik ve regl beklediğim çrş.günü kahve rengi akinti geldi ve hala peçeteye gelicek şekilde var ama ben test yapmadim bekliyorum bakalim nolcak diye bende çok korkuyorum yarin eğer bi değişme olmazsa idrar testi yapicam bakalim artik ve haberleşelim canim ayrica benim sat 26 eylül seninki neydi?

canim benimde 26 eylüldü yani 26 eylülde lekem geldi 27 sinde reglem başladi
bende o kadar çok korkuyorumki
halbuki dün kan testinden sonra gelir diye bekledim boş boş ped ile dolaşiyorum vallahi

canım benimde bir ayki değerim öyle çıkmıştı.
referans eğer 0-1 arasıydı..
çok ümitlenmiştim.
ama adet oldum,kimyasal gebelik yaşamışım.
inşallah senin değerin katlanır canım.

canım benimde bir ayki değerim öyle çıkmıştı.
Referans eğer 0-1 arasıydı..
çok ümitlenmiştim.
Ama adet oldum,kimyasal gebelik yaşamışım.
Inşallah senin değerin katlanır canım.

senin değerin kaç çikmişti kahve rengi leke geliyormuydu
ay deli olacağim vallahi
hala bişey yok
sadece 2 sabahtir kahve rengi leke işte o kadar devami yok
benim değerin yani dünkü kan değeri 2,37 idi
pazartesiye kadar bekleyeceğim artik

canım bizim bi arkadaşın tam adet günnünde 1.27 çıkmıştı dr tekrarlayalım demiş ve adetinin gecikmesinden 5. günde 117 olmuş yani hamileymiş sen de bekle o dediğim arkadaşta buradan biri kaç kişi kaldıktan bi arkadaş adıda _eda_

canım bizim bi arkadaşın tam adet günnünde 1.27 çıkmıştı dr tekrarlayalım demiş ve adetinin gecikmesinden 5. Günde 117 olmuş yani hamileymiş sen de bekle o dediğim arkadaşta buradan biri kaç kişi kaldıktan bi arkadaş adıda _eda_

canim sağol onunda leke si oluyormuydu acaba biliyormusun

sağol canim
ilgin için teşekkürler
herşey gönlünce olsun

leken devam ediyomu canim benim sanki leke halinde biraz artti galiba ama regl ile ilgili herhangi bir belirti yok ayrica lekemin rengi açiliyo ve arada kahveye doğru koyuluyo ama kirmizi diil senin nasil bende eve gidince test alicam yarin sabah erkenden yapicam bişi olmazsa eğer bu gün yapamam çünkü ben 1.5 lt su içiyorum sanki etkiler gibi

benim beta hcg aşilamamin 10.günü 3,78 di..........
Ama malesef ondan 2 gün sonra adet oldum..........
Seni üzmek istemem yalniş anlama ama....
Bence ümitlenme inşallah bidahakine olur...

leken devam ediyomu canim benim sanki leke halinde biraz artti galiba ama regl ile ilgili herhangi bir belirti yok ayrica lekemin rengi açiliyo ve arada kahveye doğru koyuluyo ama kirmizi diil senin nasil bende eve gidince test alicam yarin sabah erkenden yapicam bişi olmazsa eğer bu gün yapamam çünkü ben 1.5 lt su içiyorum sanki etkiler gibi

canım benim gün içinde lekelenmem pek yok gibi sadece sabahları wc ye gittiğimde oluyor
rengi bildiğin kahve rengi ay vallahi insanı deli ediyor korkutuyor
hamilelik olduğunu düşünmüyorum artık çünkü kan değeri çok düşük
ay içim daralıyor reglem başlasada yeni umutların peşinden gitsem
he bide unutmadan bu ay reglemin bitimine doğru incir kürüne başlayacağım
kısmet bakalım
hadi senden haber bekliyorum yap şu testi sonucu bildir canım
herşey gönlünce olsun

canım benim gün içinde lekelenmem pek yok gibi sadece sabahları wc ye gittiğimde oluyor
rengi bildiğin kahve rengi ay vallahi insanı deli ediyor korkutuyor
hamilelik olduğunu düşünmüyorum artık çünkü kan değeri çok düşük
ay içim daralıyor reglem başlasada yeni umutların peşinden gitsem
he bide unutmadan bu ay reglemin bitimine doğru incir kürüne başlayacağım
kısmet bakalım
hadi senden haber bekliyorum yap şu testi sonucu bildir canım
herşey gönlünce olsun

canım benim leke hala wc de var ve ben erkenden test yaptım ikinci çizgi silik öğlene dopru gidip kan testi yaptırıcam sana bildiririm canım hakkımızda hayırlısı olsun .Biz bu günleri yaşamıştık o sebepten biraz buruk bi bekkleyiş yaşıyorum dua et ne olur bana...

X