b hcg 134 ???

^^brise^^

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2007
43
0
arkadaşlar 8 aralıkta kan tahlili yaptırdım 134 çıktı, tam havalarda uçarken internette yaptığım araştırma sonucu 4. hafta sonunda daha yüksek olması gerektiğini okudum
son adetim 9 kasım. Dr.15 aralıkta gel dedi

Sizce bu değer normal mi?

canım geç döllnme olmuş olabilir değerin 2 günde 1, 2ye katlaması gerek sadece içini ferah tut

canım sürekli kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama hiç kolay olmuyor :KK43:
inşallah doktora gittiğimizde güzel haberler alırız..
geç döllenmede düşük riski yüksek mi peki biliyor musun canım??

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500

Az ewel dayanamadım doktormu arayıp sordum,adet gecikmesinden önce kan tahlili yaptırdığım için düşükmüş
ayın 15inde keseyi görebileceğimizi söyledi
daha çok erkenmiş :S

bende tam adet günümde yaptırmıştım kanım 287 çıktı kese görünmedi canım haftaya bir daha gidicem inşallah görülür

arkadaşlar 8 aralıkta kan tahlili yaptırdım 134 çıktı, tam havalarda uçarken internette yaptığım araştırma sonucu 4. hafta sonunda daha yüksek olması gerektiğini okudum

tebrik ederim değerin gayet normal:KK49:
darısı benim gibi bekleyenlere:emir_bebek:

cnm benim bende perşembe kan testi yaptırdım bebişim 5 6 haftalık olmalı fakat ben adet olacağım gun yumurtlamışım benim degerim 26 duşun yanı sende gec döllenmiş olmalısın benim doktorum gec döllendimi söledi sakın kafana takma

cnm benim bende perşembe kan testi yaptırdım bebişim 5 6 haftalık olmalı fakat ben adet olacağım gun yumurtlamışım benim degerim 26 duşun yanı sende gec döllenmiş olmalısın benim doktorum gec döllendimi söledi sakın kafana takma

içim rahatladı biraz sağol cnm hayırlısıyla 13. haftayı gördümmü anca o zaman rahatlıycam herhalde:)
8 ay sonunda olunca insan kaybetmekten de korkuyo:s

tebrik ederim değerin gayet normal:KK49:
darısı benim gibi bekleyenlere:emir_bebek:

Amin cnm Allah sana ve isteyen herkese en kısa zamanda versin inşallah
ben de çok bekledim, ama artık kafama takmıcam dedim geçen ay,hatta eşimle çok birlikte olmadık bile
ama Allah zamanı gelince veriyormuş bunu anladım...

içim rahatladı biraz sağol cnm hayırlısıyla 13. Haftayı gördümmü anca o zaman rahatlıycam herhalde:)
8 ay sonunda olunca insan kaybetmekten de korkuyo:s

cnm bende başta takıldım ama araştırınca rahatladım yani 8 ay uuzun sure ben 3. Ay dayanamadım doktora kontol amaclı gitti bebişimi ögrendim perşembeyi bekliyorum inşalla keseyi göruruz

cnm bende başta takıldım ama araştırınca rahatladım yani 8 ay uuzun sure ben 3. Ay dayanamadım doktora kontol amaclı gitti bebişimi ögrendim perşembeyi bekliyorum inşalla keseyi göruruz

inşallah görürüz:) senin sat ne zamandı
muhtemelen aynı tarihlerde dünyaya gelecek bebişlerimiz:emir_bebek:

X