Azimli ve hirsli olmak

yasemin_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
99
119
33
Kizlar Merhaba
Yapmam gereken sorumluluklarım var ders calismam gerek okulumu bitirmem gerek üstüne birde seneye bu zamanlar sınava gireceğim hayatimi yoluna koymam bu sınava bağlı ben bunu biliyorum ama uygulamıyorum bugun gaza geliyorum ama 2 gun sonra geciyor ders calisamiyamiyorum biliyorum ki emek olmadan hiç bsy olmaz benim emek vermem gerek. Azim ve hirsli olmak icin bıkmadan yilmadan ders calismam gerek hersey benim icin sonucta.bana söyleyeceğiniz dua var mi yardim edin lütfen zor durumdayim bilip de yapamamak cok kötü bsy dersin basina oturuyorum ama kendimi veremiyorum okudugumu anlayamıyorum bile yardim edin

Benim gençliğimi gördüm sende. Ben çok hayal kurardım kafamdan düşünce hiç gitmezdi. Sen en azından durumunun farkındasın ben hiç farkında değildim. Bu konunun üzerinde dur. İstediğin bir okul olsun onun fotoğrafını çek masana koy. Motivasyon sözleri yaz masana koy. Bu sözleri sık sık değiştir ama. Çünkü gözün alışır artık önem vermezsin. Bol bol dua et . Konsantrasyon spor gibidir yaptıkça gelişir. Sen deki bugün 2 saat calisicam 2 saat otur calisabildigin kadar çalış kalk. Ama belirlediğin süre bitmeden kalkma masadan. Bide pomodora tekniği varm bende işe yaramıyor ama çoğu insanda yarıyor onu araştır ablacım

herkes o tekniği araştır diyor ne ki o çok merak ediyorum internete yazdım bir şey göremedim

herkes o tekniği araştır diyor ne ki o çok merak ediyorum internete yazdım bir şey göremedim
Pomodoro YouTube da aratırsan bulamama ihtimalin yok birsuru insan video çekti. YouTube diyince mesela studywithlove diye Koreli bir diş hekimi pomodoro ile ders çalışıyor o videoyu aç onunla birlikte yap bence. Yaklaşık 2 saat ders çalışıyor

Elinden bisey gelmiyorsa farkinda olmak daha kötü olabiliyor farkindasin ama elinden bsy gelmiyor ne bilim garip bir durum ama pes etmemek gerek sonucta hayat senin hayatin herseyi kendin icin yapmalısın ailene bile guvenmiceksin ya o yuzden kendi ayakların uzerinde duracaksin kimseye muhtac olmayacaksin. Hicbisey icin de gec deil sende hala yapabilirsin ben kursa gidiyorum orda bir abla var 50 kusur yasinda hala istekleri icin ugrasiyor çabalıyor hersey kfamizda bitiyor☺
O teknigi duymustum ama hic denememistim simdi indirdim denicem insallah faydasini görürüm verdiğin tavsiyeleride uygulamaya çalışacağım cok tesekkur ederim ablacim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…