Azcık bakarmısınız Korkuyorum :(

Password

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2011
38
0
Mrb Kızlar .. Ben daha öncede bi konu açmıştım .. Sevglmle yüzeysel bi ilişki yaşamışdık ama oraya boşalmadı :S Daha sonra ben şüpheye düştüm çunki uyku hali mevcuttu ve de belim kasığım ağrıyordu . 3-4 gün ağrıdıkdan sonra ben adet oldum yani lekelenme gibide değildi çok fazlaydı hatta yatağıma bile çıkmıştı 4 gün sürdü.
Dünde midem cok bulandı ve istifar ettim daha sonra bi ateş basıyo bi üşüyordum gece doktora gittik serum taktı ve bagırsakların çok hareketli ishal olacn dedi ama alakası yok ishal fln değilim sabahda uyandığımda 2 kere kustum sizce hamile olabilirmiyim korkuyorum :KK53::KK53:

Mrb Kızlar .. Ben daha öncede bi konu açmıştım .. Sevglmle yüzeysel bi ilişki yaşamışdık ama oraya boşalmadı :S Daha sonra ben şüpheye düştüm çunki uyku hali mevcuttu ve de belim kasığım ağrıyordu . 3-4 gün ağrıdıkdan sonra ben adet oldum yani lekelenme gibide değildi çok fazlaydı hatta yatağıma bile çıkmıştı 4 gün sürdü.
Dünde midem cok bulandı ve istifar ettim daha sonra bi ateş basıyo bi üşüyordum gece doktora gittik serum taktı ve bagırsakların çok hareketli ishal olacn dedi ama alakası yok ishal fln değilim sabahda uyandığımda 2 kere kustum sizce hamile olabilirmiyim korkuyorum :KK53::KK53:

Tam anlamadım ama sanırım hamile değilsin..

Ya baktırma imkanım yok .. Birazda olsa belki bilginiz vardır diye Yardımcı olmanızı istedim.

bu dünyada hiçbir şeyin garantisi yok

hamile olabilirsin

yok canım sen hamile olamazsın. hem yüzeysel ilişki olacak hemde orana boşalmayacak. imkansız gibi. sen stres yaşamışsın. belki adetinin yoğun olması adet gecikmesi yaşadıysan ondan olabilir. kusmanda doktorun dediği gibi ishal olacaksan belirtileri olabilir. belinin ağrıması bir çok sebepten olabilir. yatağından, üşütmeden (belki böbreklerini üşüttün), hatta sana bişey söyleyim ben eşimle ilişkiden sonra bile belim ağrıyabiliyor. zorlamışta olabilirsin. eğerki diğer adetin gecikirse (ki imkansız bence) idrar testi yapabilirsin.

Son düzenleme:
Hayatım muhtemelen hamile değilsin, mide bulantıların, kusmaların, bel ağrıların hatta barsaklarındaki hareketlilik tamamen psikolojik. Çok korktuğun icin belirtileri yaşıyosun. Ama bence içini ferahlatmak için kan tahlili yaptırabilirsin :KK34:

Cok Tesekkur Ederm Kizlar Birazda Olsa Icimi Rahatlattnz :KK16:
1 gundurde Akinti war Rahatlamak Icin Pazartesi bi Idrar Testi Alicam :KK43: Umarm Kendi Kendime Kuruntu Yapmisimdur Bu kadar zaman :KK31:

X