Azalan süt tekrar artar mı?

Anaymbenana

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.765
854
Bebeğim 4 aylık yaklaşık 1 aydır emmiyor elimle sağım yapıyordum şimdi manuel pompa aldım sütümü tekrar artırabilmem mümkün mü? Günlük 2-3 defa sağım yapıyordum toplamda 60 cc anca çıkıyordu

Bebek emiyor gibi 2-3 saatte bir 20 şer dk gece gündüz sağım yapın.istikrarli şekilde Neden olmasın. Fakat manuel yerine etrafinizda ki hastanelere sorsanız ya da internetten araştırmanız hastane tipi sağım makinası kiralasaniz hem siz rahat edersiniz hemde onlarin çekim gücü daha iyi bir ayda güzel arttırır. Sonra güzel bir makina alırdınız lansinoh güzeldir hatta çiftli alırsanız ikiz etkisi yapar hızlı artar süt.

Bebek emiyor gibi 2-3 saatte bir 20 şer dk gece gündüz sağım yapın.istikrarli şekilde Neden olmasın. Fakat manuel yerine etrafinizda ki hastanelere sorsanız ya da internetten araştırmanız hastane tipi sağım makinası kiralasaniz hem siz rahat edersiniz hemde onlarin çekim gücü daha iyi bir ayda güzel arttırır. Sonra güzel bir makina alırdınız lansinoh güzeldir hatta çiftli alırsanız ikiz etkisi yapar hızlı artar süt.
Elektrikli pompam var fakat gücü kuvvetlı olmasına rağmen süt çıkmıyor elimle daha çok çıkıyordu o yüzden şimdi manuel aldım birde onu deneyeceğim ☺️

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 2-3 saatte bir sağım yapın. İlk etapta önemli olan çıkan süt miktarı değil beyine süt üretmesi için düzenli olarak sinyal göndermek. Bol bol da sıvı alın. Bir süre işe yaramıyor gibi görünse de devam edin. Bir süre sonra farkı görursunuz diye düşünüyorum. Ayrıca ben de hastane tipi cihaz kiralamanizi öneririm 🥰

Elektrikli pompam var fakat gücü kuvvetlı olmasına rağmen süt çıkmıyor elimle daha çok çıkıyordu o yüzden şimdi manuel aldım birde onu deneyeceğim ☺️
Meme makinaya alışması lazım yada ucu meme kısmına uygun olmayabilir. Manuel daha zordur genede siz bilirsiniz. 2 saatte bir sağım yapın gece gündüz. Bir kaç hafta sonra sütünüz artabilir.

X