Mutfak Dekorasyonu Az ve Öz Çeyiz için

edlammm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2017
989
853
33
Merhabalar.Çeyiz konusunda bana tecrübeliler bir özet geçebilir mi?Git şunu şurdan al diye.
Mesela çatal kaşık için hisar
Çelik tencere vs için korkmaz
Yemek takımı için bernardo gibi.

Mutfakla da pek aram yok normalde.Bu konuda yetersizim bana bir el atın:)

Mutfak deyince ne nerden alınmalı?Siz nerelerden aldınız?

Aslında saydıkların güzel firmalar
Korkmaz çeliği güzel takım olarak alabilirsin
Bir ömür kullanılır çelik tencere sonuçta

Yemek takımı ay-yıldız,bernardo olabilir

Aslında saydıkların güzel firmalar
Korkmaz çeliği güzel takım olarak alabilirsin
Bir ömür kullanılır çelik tencere sonuçta

Yemek takımı ay-yıldız,bernardo olabilir
Bir de granit tencere varmış.Çelik mi almalı granit mi?

Karacanın çeyiz takımını kullanan var mı ? Tek tek uğraşmaktansa karacadan çeyiz paketi alayım diyorum bende..

Karacanın çeyiz takımını kullanan var mı ? Tek tek uğraşmaktansa karacadan çeyiz paketi alayım diyorum bende..
Tava, tencere, düdüklü türevini tek tek kaliteli almanı tavsiye ederim.. Hem saglık açısından hemde temizlenmesi açısından çok fark var..

Tek tek aldım bende. Herşey az ama öz olsun istedim. O setlerde hem gereksiz parçalar var hem porseleni iyi olanın çeliğini beğenmedim vs

Bende setleri beğenmediğim için tek tek almıştım. Hiç pişman değilim. Hepsi içime sindi. Set aldığında mutlaka içinde eh işte ya da sevmedim dediğin birşey çıkıyor. O yemek takımları mesela. İçinde benim için tonla gereksiz parça vardı. Bende tabakları tek tek alıp kendim set yaptım hemde ucuz oldu. Tencere için set aldım. Korkmazın proline serisi. Tavsiye ederim. Kaşık, çatal seti almadım öyle mağazadan. A101'den gittim set yaptım kendime Nehir marka. Deniz serisi olması lazım onu tam bilmiyorum adını. Çok memnunum. kaşık çatal seti 12 kişilik 100 lira tutmuştu. Yok misafir tabağı misafir çatalı falan gibi zımbırtılara hiç girmedim. Biz zaten akrabalardan uzağız. Ne gerek var dedim. Sürekli moda değişiyor yeni ürünler geliyor. Evlendikten sonra çok daha güzellerine sahip olunuyor. Bardak seti hiç almadım. Kırılıp rezil olacak bi takıma tonla para vermek mantıklı gelmediği için klasik züccaciyeden bardak aldım. İlk ayında da misafir geldi kırdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…