Az sonra öleceğim... - Şiir

offffff ((((((((

okuyamadım ben çok kötü oluyorum senağlama
evet çok duygu yüklümafoldumben

Ben bu siir uzerine yanlizca aglarim senağlama senağlama senağlama
haklısın mafoldumben
bu tür olaylar insanın aklına öyle bir kazınıyor ki köpeklerime baktığımda bile kaybedicem diye korkuyorum.

Allah korusun canım çok zor. 3 tane köpeğim var ne zaman okusam içim yanıyor.

çok kötü oldum ya, düşünmek bile ağlamama yetti.

hem kendi kedilerim için, hem de şiirde yazan kedicik için senağlama senağlama senağlama senağlama
mafoldumben

(( 2 gün oldu köpeğim Ares'i kaybedeli..2 gündür bittim.Yemek bile yiyemiyorum.Dışarıdan insanlara şımarıklık yapıyormuşum gibi geliyor.Öyle kötü bir duygu ki..Sevmeyen anlamıyor..
başın sağolsun canım. Aile acısı gibi oturur insanın içine ne yaparsan yap geçmez. mafoldumben
Daha ilk satırlarda kendimi tutamadım.. Allah bizi dostlarımızdan ayırmasın çok kötü birşey...
amin canım. okudukça çok kötü olurum. köpeklerime bişiy olacak diye. onların yaptığı yaramazlıklara hiç kızmam içim yanar.
hüngür hüngür ağlıyorum yaaaaaaaaaaaaa çok çok acı ...
mafoldumben malesef

: (( kuşum... off her şey onu hatırlatıyor. 9 seneden sonra kaybettim onu.. yerin dolmaz meleğim..
hayatında ki boşluk dolmaz hiçbir zaman. çok seviliyorlar çok...:gitme:
Allah korusun tarçınla mutlu mesut sağlıklı bir ömür yaşarsınız inşallah.

offffff ((((((((
off ki nee offff:1no2:

Nasıl bir duygu betimlemesidir ki dahi ilk satırlarda başladım hüngür hüngür ağlamaya.. Kedimcim de üzülme ben daha buradayım der gibi karşımda bana bakıyor, uf yaaa.. Ne ağır bir şey bu hayvan sevgisi..

gerçekten öyle çok ağır bir sevgi bu. 3 köpeğim var şuan 1 i hasta yaşlandı bu şiir aklıma geldikçe nasıl canım yanıyor. hormonlu kelebeliğim beni bırakma mafoldumben
aklıma mubişim geldi ve ağladım işteeeeee
çok güzel

okuyupda duyulanmayan yoktur heralde ben her okuduğumda ağlarım. çok zor yıllarca baktığın herşeyini düşündüğün bir parçanın son günlerinin böyle zor geçmesi:gitme:

yazınızı geçen gece okudum, öyle bi hüzün çöktüki içime, ağlamaktan yazamadım.
tüm doslarımıza Allah uzun sağlıklı ömürler versin...

senağlamaÇok duygulandım yaaasenağlama:gitme: Böyle birşey değil yaşamak Düşünmek bile İSTEMİYORUM Allahım sen koru miniklerimizi uzun ve sağlıklı ömürler veer...offfffffffffff yaaaaaaaa okumasaydım keşkeeeee:gitme:

Son düzenleme:
yazınızı geçen gece okudum, öyle bi hüzün çöktüki içime, ağlamaktan yazamadım.
tüm doslarımıza Allah uzun sağlıklı ömürler versin...
amin inş.:Saruboceq:

Benimde 3 tane köpeğim var... Biri 10 yaşında... Noktaya yaklaştıkça korkuyorum...
aynen canım 3 köpeğim var en büyüğü 7 yaşında yaşlandıkça hastalandıkça içim gidiyor.:gitme:

amin canım. tüm miniklerimiz sağlıkla yaşasınlar.
:Saruboceq:

Ayy ağlamaktan gözlerimi çıkardım...
Benim kalp hastası bir pekinezim var..
Ona bişey olursa dayanamam ölürümmmmm maffolurum bennn... :çok üzgünüm:

Allahım onu benden almaa.. o beni koşulsuzca seven tek varlık..
Arkadaşım sırdaşım herbişeyim o benim...

çok kötü oldum oldum kızlar.. çok duygu yüklüydü :a015:

canım çook üzüldümsenağlama senağlama senağlama

mafoldumben kaybetme korkusu bile ne denli güçlü yakıyor içimiz değil mi? çok korkunç.

Allah sağlıklı uzun ömürler versin sizin köpeğinize ve tüm köpeklere olumunekankayizsmile

Sağol birtanecimm Allah hepimizin bebişlerini bizlere bağışlasınnn
bilmiyorumkismile :1hug:

Daha önce defaLarca okuyup ağLamıştım.. Şimdi ise daha bir kötüyüm..
Çünkü dört yıLdır kapımızın önünde baktığımız tek gözü kör kedimiz Korsan'ımın diğer gözü de kapandı.. Tedavinin 6.gününde kayboLdu.. ıki gün oLdu yok. Sessizce veda edip gitti mi acaba meleğim.. Çok kötüyüm..

okuyamadım,sadece iki satır okuyabildim ve ağlamaya başladım,2 ay önce kaybettiğim miniğim geldi aklıma...okuyabileceğimi de sanmıyorum....

Sağol birtanecimm Allah hepimizin bebişlerini bizlere bağışlasınnn
bilmiyorumkismile :1hug:
amin canım :Saruboceq:
kedilerin öleceğini hissettiğinde çekip gitmek gibi bir huyu varmış. kimbilir belki de öyledir
Allah sabırlar versinmafoldumben
okuyamadım,sadece iki satır okuyabildim ve ağlamaya başladım,2 ay önce kaybettiğim miniğim geldi aklıma...okuyabileceğimi de sanmıyorum....
acınız daha çok taze başınız sağolsun üzüldüm. mafoldumben
bu yazıyı okuyupta ağlamamak elde değil sanırım

[QUOTE=er_ca;

kedilerin öleceğini hissettiğinde çekip gitmek gibi bir huyu varmış. kimbilir belki de öyledir
Allah sabırlar versin

gELdi Er_Ca :)
9.güNde geLdi Korsan. Tam umudu kesmişken. Artık geLmez dedik. ÜzüLdük. Tam o zamanLarda Korsan'ın en iyi arkadaşı oLan, yine kapımızın önünde 5 yıLdır baktığımız köpeğimiz Kermit öLdü ( Hiç bekLemiyorduk. Şu an şu satırLarı yazarken biLe ağLıyorum. BuraLardan taşınmayı düşünüyorum.
Korsan kör oLduğu için evin yoLunu buLmakta zorLanmış. Şimdi Kermit'in acısını onunLa unutmya çaLışıyoruz. İkisi birden gitMişti en azından biri bize yeniden umut verdi..

kermit için çok üzüldüm ama bu kötü dünyadan gitmiş. açlıktan trafikten insanlardan kurtulmuş. olsun...

korsana yolu bulması için o yardım etmiştir belki de.. canım demek ki kör.. iyi ki bir sahibi var.

sizin adınıza hem üzüldüm hem de sevindim... hayvan sahibi olmakda zor.

yaaaa cok kotu oldum benim kedim daha 6 aylik ama simdiden o olunce na kadar kotu olucagimi anladim.keske onlarda insanlar gibi uzun yasayabilselerdi((

insan tutamiyor gozyaslarini siir gercekten cok icten. onun olumunu dusunmek bile beni aglatmaya yetiyor, dayanamiyorum o aciya. insanin olmesi gibi... 2 yildir beslemeye ilgilenmeye calistigim semtimizde yasayan bir sokak kedisini birakip uzaklara gelmek zorunda kaldim. hep aklimda acaba yola mi cikti acaba araba mi ezdi, acaba biri mi tekeledi cani mi yandi, acaba baska bir kedi mi dovdu? hayvan sevgim cok buyuk ama sirf olmesine dayanamam diye asla gercek anlamda kedi kopek sahibi olamadim ancak sokaktakileri beslemekle sevmekle yetindim...

Bende çok ağladım benimde 9 yıllık erkek kedim galiba öleceğini anladığından evi terk etmişti.. o aklıma geldi ve acaba o da giderken yanıma gelip gözlerime son bi defa bak dedi de ben anlamadım mı (

off gel de ağlama hüngür foşurt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…