Az miktarda olan zevk suyundan hamile kalınır mı ?

aysimanur1602

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2022
1
0
yargılamadan okuyup yardım etmeye çalışırsanız çok sevinirim. sevgilimle herhangi bir ilişkiye girmedik sadece ön sevişme yaşadık fakat parmağına az miktarda zevk suyu gelmiş yani ortalama nohut tanesi kadar ve sonra vajinama sokmuştu o günden sonra bana idrar yolları enfeksiyonu tehşisi konuldu. 5 tane antibiyotik iğne vuruldum adet günüme yakın günlerde suan da 2 ayrı ilaç kullanıyorum biri antibiyotik diğeri normal idrar için ve reçetesinde adet geciktirir diyor bildiğim kadarı ile antibiyotikte geciktiriyor adet günümü geçtim olmadı ama adet sancısı tarzında ağrılar giriyor bazen böbreğimde bazen kasıklarımda bazen rahim tarafında bu kadar az zevk suyundan hamile kalma oranım kaçtır kan ve idrar testi yapıldı 2 kere ama HCG kısmı yoktu

milyon tane bu konu var hala aciliyor olmasi ilginc. Zevk suyundan hamile kalma olasiligi cok cok dusuk. Bir suru korunma yontemi var bunlardan birini tercih ederseniz strese girmezsiniz hamile miyim diye ilerki zamanlarda da..

Hamile kalmak bu durumda en son düşüneceğin şey
Pis pis parmağıyla enfeksiyon yapmış daha tehlikeli

Regl oldunmu acaba aynı durumu yaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…