Bebek İkinci El Az Kullanılmış,Çok Temiz Chicco You and Me Kanguru satılık

kahvekokusu

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2010
1.450
8
ÇOK TEMİZ..KIZIMDA SEVEREK,KEYİFLE VE GÜVENLE KULLANDIM.BU TARZ ÜRÜNLERDE MARKADAN ŞAŞMAMAK GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..ÇÜNKÜ BEBEĞİMİZİN GELİŞİMİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİ..

Chicco You & Me Comfort Kanguru

Ürün Özellikleri:
Chicco You & Me Kanguru, Uluslararası Ergonomi Derneği ile iş birliği içerisinde anne ve bebeğin bir yerden bir yere yolculuğu sırasında konforu daima garanti ederek ergonomik ihtiyaçlar ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır

Fonksiyonları:
İçe ve dışa dönük pozisyonlar olarak iki farklı şekilde kullanılabilir
Ürünün Madde İçeriği : %50 Koton.%50 Poliester

Temizleme Şartları: Elde Yıkanabilir.

Teknik Özellikleri:
Yumuşak gözenekli ağ,terlemeyi önler.Güçlendirilmiş baş dayama bölümü,boyun bölümüne ağırlık vermez
Bebeği koruyan halkalar sayesinde taşıyıcının hareket özgürlüğünü sağlar
Çift Ayarlama Sistemi,bebeğin gelişimini takiben uzatabilme ya da kısaltabilme imkanı sunar
Omuz pedleri oldukça rahattır.Pratik ve güvenli kilit tokaları , sonsuz pozisyona ayarlanabilir
Ergonomik sırt Bölümü,ağırlığı eşit oranda dağıtan sırt desteği sağlar
Hava Dolaşım Sistemi,gözenekler sayesinde hava dolaşımını sağlar
Kalite Belgeleri : CE
Hitap Ettiği Yaş Aralığı : 0 Ay +
Ağırlığı: 0.9 KG

Sanırım mailinize cevabım size ulaşmadı. Ödeme bilgilerinizi ulaştırırsanız ben alıcam.

Kargom bugün elime ulaştı. Kanguru gerçekten umduğumdan da iyi durumda vee bandana için kızım çok teşekkür eder kahvekokusuna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…