Az gelen regl

ml1kd2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
50
2
18
Merhaba bir ay önceki reglim çok az gelmişti ve iki üç gün sürdü toplam 2 pedi bile doldurmamıştı bu ayki reglim hala gelmedi düzensizlik var gibi sizdede öyle oldu mu

Merhaba bir ay önceki reglim çok az gelmişti ve iki üç gün sürdü toplam 2 pedi bile doldurmamıştı bu ayki reglim hala gelmedi düzensizlik var gibi sizdede öyle oldu mu
Canım benimde aynı şekilde haziranda 1.5 gün sürmüştü bu ay sadece lekelenme oldu hala gelmedi havadan mıdır nedir

Evet . Bide iki üç ay önce falan antibiyotik kullandım 1 hafta boyunca bütün kutuyu bitirdim bir kutu parolu bitirdim üç ay önce içilen ilacın etkisi hala devam edebilir mi
Etkileyeceğini zannetmiyorum
Yine de birkaç gün daha bekleyip doktora görünmenizde fayda var çatlamadan yumurtalardan kaynaklıdır belki

Etkileyeceğini zannetmiyorum
Yine de birkaç gün daha bekleyip doktora görünmenizde fayda var çatlamadan yumurtalardan kaynaklıdır belki
Evet olabilir.
4 ay önce falan şüpheli bir ilişki olmuştu budamı belirti diye gittim sağlık ocağına 23 Temmuz'da yani bir hafta önce falan e nabızdan baktım 0.43 dü değer oda negatif oluyor zaten
Sizce 4 aylıkta kanda beta hCG kesin çıkarmı net bi şekilde bilginiz varmı bu konuda

Yani genelde ilişkiden 14 gün sonra beta artışı oluyor zaten 4 ay çok uzun bir süre

Siz evlimisiniz
Leklenme tarzı geldi demişsiniz gebelik olabilirmi yerleşme kanaması vs.

Benim bir sıra ped dayanmazken şimdi o kadar azaldı ki bir kaç Pedle bitiyor. Hem süre hem de miktar azaldı. Biraz daha devam ederse doktora gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…