Az gelen regl

ml1kd2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
50
2
18
Merhaba bir ay önceki reglim çok az gelmişti ve iki üç gün sürdü toplam 2 pedi bile doldurmamıştı bu ayki reglim hala gelmedi düzensizlik var gibi sizdede öyle oldu mu

Merhaba bir ay önceki reglim çok az gelmişti ve iki üç gün sürdü toplam 2 pedi bile doldurmamıştı bu ayki reglim hala gelmedi düzensizlik var gibi sizdede öyle oldu mu
Canım benimde aynı şekilde haziranda 1.5 gün sürmüştü bu ay sadece lekelenme oldu hala gelmedi 🥲 havadan mıdır nedir

Evet . Bide iki üç ay önce falan antibiyotik kullandım 1 hafta boyunca bütün kutuyu bitirdim bir kutu parolu bitirdim üç ay önce içilen ilacın etkisi hala devam edebilir mi
Etkileyeceğini zannetmiyorum 🤷🏻‍♀️
Yine de birkaç gün daha bekleyip doktora görünmenizde fayda var çatlamadan yumurtalardan kaynaklıdır belki 🤔

Etkileyeceğini zannetmiyorum 🤷🏻‍♀️
Yine de birkaç gün daha bekleyip doktora görünmenizde fayda var çatlamadan yumurtalardan kaynaklıdır belki 🤔
Evet olabilir.
4 ay önce falan şüpheli bir ilişki olmuştu budamı belirti diye gittim sağlık ocağına 23 Temmuz'da yani bir hafta önce falan e nabızdan baktım 0.43 dü değer oda negatif oluyor zaten
Sizce 4 aylıkta kanda beta hCG kesin çıkarmı net bi şekilde bilginiz varmı bu konuda

Evet olabilir.
4 ay önce falan şüpheli bir ilişki olmuştu budamı belirti diye gittim sağlık ocağına 23 Temmuz'da yani bir hafta önce falan e nabızdan baktım 0.43 dü değer oda negatif oluyor zaten
Sizce 4 aylıkta kanda beta hCG kesin çıkarmı net bi şekilde bilginiz varmı bu konuda
Yani genelde ilişkiden 14 gün sonra beta artışı oluyor zaten 4 ay çok uzun bir süre 😅

Siz evlimisiniz
Leklenme tarzı geldi demişsiniz gebelik olabilirmi yerleşme kanaması vs.

Benim bir sıra ped dayanmazken şimdi o kadar azaldı ki bir kaç Pedle bitiyor. Hem süre hem de miktar azaldı. Biraz daha devam ederse doktora gidicem

X