az daha geliyordu oğlum

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
kızlar sabah hiç birşeyim yoktu bir anda alltan baskı geldi zatende vardı biraz daha bekledim ama geçmedi. doktorumu aradım gel dedi doğum başlamış olabilir dedi. gittim çok sancım çıkmadı nst de ama benim ağrım çoktu. açıklığa baktılar 1 cm bu arada bazılarının abarttığı gibi kesinlikle değil bayanlar açıklığa bakmak. normalde normal doğum yaparsam 3 haftam var ama doktor 3 haftaya kalmaz dedi gelir dedi sezeryanda olursa haftaya cuma veya p.tesi

ben, doğum başlamış galiba deyipte doktorumun apar topar muayene etmek istemesi korkuttu, çok sıktım kendimi, çok acımasının nedeni bu..

ayy kızlar benden size uyarıı.eger bu tuşe muaneyi yaptıracaksanız kendinizi kasmayın.kasacaksanız asla böyle bi muaneye müsade etmeyin.benim kzım bu tuşe muane sırasında kendimi kastım ve erken geldii.muane oldugum gecesi apar topar dogumhanede buldum kendimi ve suyum patladı tamammen kuru kuruya dogum yaptım çok zor dogum yaptım.kendi suyunla yaptıgın zaman dogum daha kolay oluyomuş bunuda oglumda yaşadım.zaten dogum zamanı herşey belli oluyo öncesinde böyle bi muaneye gerek yok kızlar.illki doktorunuz yapmak lazım diyosa kasmayın kendinizi bebekler artık pelvise indi biliyosunuz kasarak dogumu erken tetiklemeyin.herşey zamanında güzel dimi kızlar.ben şubat annesiyim ama gebe degilim hepinizi bende sürekli heycanla takip ediyorum.hepiniz saglıkla alın bebişlerinize kucagınıza allah o yolda kimseyi zorda bırakmasın:Saruboceq:a.s.

aaayyyy sevomm ne diyosunn senn canımm yaa ayy valla bi telaş sardı bak şimdi beni yaa.canım arkadaşım allah yardımcımız olsun hayatım.

ya nasıl muayene ediyolar bi anlatsanız:KK43:

cnm hani ultrasonla bakılınca bi jel sürüyorya dr onu parmağına sürüyor ve vajinaya parmağını sokuyor yani bir nevi eşinle birlikte olur gibi diyimm ama can yakmıyor lütfen abartılmasın bazı forumlarda okuyodumda o neydi öyle hiçççç merak etmeyin kasmayın yeter

sevocum korkuttun beni valla. hepimizin allah yardımcısı olsun.

kızlar ben o muayeneden çok oldum erken doğum zamanında. ama benimki öyle değildi be sevom. belki sonlara doğru serviks boyu kısaldığından mı sadece parmakla baktılar. bende adam resmen kolunu soktu ya. ve felaket canım yanmıştı o zaman. çığlık çığlık bağırdım resmen. ve jel de sürmediler asistan doktorlardı. sonrasında 1 hafta hep yanma oldu tahriş ettiler.

ama o zaman çok erkendi keseye kadar baktılar bi sorun varmı diye.

belki sonlarda kolay oluyodur. ama çok korkuyorum o muayeneden.

benim bebiş ters. sezeryan olucam galiba, inşallah gerek kalmaz o muayeneye.

belki kişiden kişiye değişiyordur kedicik ama benim cidden ağrım olmadı.zaten ben isteyerek hamile kaldım ve bazı testlerden geçtim ozamanda çok alttan muayene yaptılar hele smir testi için içime bişi koydular vajinayı iyice açmak için o daha kötüydü bence

ay ucuz atlatmışsın canım.benimkide 13 şubat ama gelmek için çok aceleci 1 haftaya kalmaz dedi doktor pzt herhalde gün verecekler.ne oluyor bu bebişlere yav ....

e sevocan suç sende daha 3 haftam var diyosun ama ne o cetvelinin hali oğlum hadi gel diyosun cetvelin almış başını gitmiş bak karışmam 1 gün sonra doğum olursa :)

geçmiş olsun bu arada hayırlısı neyse o olsun allahtan artık riskli dönemlerde değiliz

X