Az adet kanaması

tcetveli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
2.188
302
Merhaba arkadaşlar yaşım 29 ve adet kanamalarım az 28-30 günde oluyor ve
4-5 gün sürüyor 2 gün normal sonra damla damla kahverengi şekilde geliyor çok doktora gittim geçiştirildiğimi düşünüyorum. 7" yıldır böyle eskiden yoğun olurdum ne yapmam gerekiyor

Merhaba benim de öyle 30 yaşındayım ama doktorlar miktarından çok gününde gelmesini önemsiyor sanırım kürtaj olmuştum ondan sonra daha da azaldı benim

Merhaba benimde böyle adetlerim amh değerim oldukça düşük internetten araştırmalarıma göre bu sebepten az kanamam oluyormuş

Eee hap vs vermedi mi ne zamandır böyle
Canım 4 ay önce oldum ben kürtaj azaldı ama öyle kayda değer ciddi bir azalma değil ondan önce de bi 5 sene öncesi daha yoğun oluyordum mesela şimdi üç güne bitiyor sonrası lekelenme Max 8-9 ped gidiyor. Sen baktırdın mı hormonlarına bir ped doluyorsa yeter diyorlar ayrıca miktarından çok düzenli gelmesi önemli demişlerdi bana.

Benimde boyle oldu 3 doktora gittim hepsi normal dedi ama sonra iyice sure uzamaya basladi 1.5 gun normal adet sonra 8 gun leke leke olmaya basladim. Seneler once gittigim iyi bir doktorum vardi tekrar ona basvurdum ve ostrojen azligim varmis. Bayagi da dusuk hem bu degerlerle bebekte tutunamaz dedi. Eee dedim diger doktorlar bunu gormedi mi ? Gormezmi gormus ama umrsamamis dedi. Hemen estrofem diye ilaca basladik ve ay duzgun adet oldum leke meke yok. Simdi her ay kontrollu adet oluyorum. Lekelenme olursa hemen rahim kalinligina bakiyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…