Ayyy kslar neolur bi bakn ltfen

ferhatxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
9
0
40
Merhaba kıslar sizlere bi sorum olucaktı.Ben eşimle 1 senedir ilişkiye giremiyodum yani vajinusmustum.Allah şükür 2 hafta önce atlattım bunu.Ama hiçbişi anlamadım benden hiç kan gelmedi eşime bi doktora gidelim dedim saçmalama dedi ben senden şüphemi edicem felan neysetatlicadiarzu..Eertesi günü ilişkiye girdiğimizde benden çok koyu renkli bi kan geldi bu benim bekaret kanım mı yoksa başka bişi mi?Birde ogün bu gündür acayip bi kaşıntım var deli oluyorum kaşınmaktan bunun sebebi nedir?Doktora gitmekten korkuyorum utanıyorum neolur bana da bi yardım edin..hepiniz koccaman öpüldünüz.a.s.

öncelikle geçmiş olsun canım, bekaret kanımı değil mi doktordan öğrenebilirsin, kaşıntı da enfeksiyon ya da zorlamadan olmuş olabilir, yine doktor yani =)

canım cok gecmis olsun,bence utanacak birsey yok neden doktora gitmekten utanıyorsunki,butür olylar herkesin basına gelebilir...
kasıntı büyük ihtimal enfeksiyondur,hamileligim boyunca bende kasıntıdan ölüyordum ,cok gecmiş olsun Allah sifalıgını versin...

canım bekaret kanı önce pembe arkasından kırmızı geliyor en azından benimki öyle olmuştu....ama kaşıntı enfeksiyondan olabilir bi dr a görünmende fayda var cnm..geçmiş olsun

canm muhtemelen bekaretin ikinci gün bozulms yada adet günün gelmıs olabilir oncesi koyu renklı bır sıvı gelır çünkü.bu öğrenmek için bir kadın doğum uzm. muayne ol.belkıde hiç bozulmamıstır bazı kışilerin kızlık zarı esnek oluyor ve bu yüzden kanama olmuyor.doğumda felan yırıtlıyor
hoşçakal..

tatlım muhtemelen o bekaret kanıdır çünkü bendede ilkinde sadece bir damla gelmişti sonrakilerde bikaç kez kahverengimsi bi kan gelmişti normaldir aynı kaşıntı bendede olmuştu ama sanırım tahrişten dolayı veya mantarda olabilir tedavisi kolay bi doktora başvurmanda fayda var ha şunu da söylim sakın ola ki oranı sabunla falan yıkama ben aynı hatayı yapmıştım sonra hiç duramadım yerimde:))

canım benimkide koyu geldi.hiçte pembemsi yada kırmızı değildi.normal kan gibi geldi.kızlık zarı kanıdır bence.

canım her kızlık zarı kanıycak die bişey yok
bazı kişilerde bu farklı olabiliyor kaşıntına gelince muhakkaki mantarsın eşinden bulaşmış olabilir ilişkiden önce temizlenseniz iyi olur dr'a git sana ilaç felan vercektir
onlar bitene kadarda ilişkiye girme.eğerki gitmekte istemiyosan vajinal jel kullan ve kuru tut kendini geçmese mutlaka git dr'.geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…