ayyy ayy bi hamiş haberi daha :)))

bozo85

Banane, sanane:)
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
17.940
28
tıff ımda hamile Allah ıim ne güzel bir gün 3 etti

sağlıkla kucağına al canım benim

darısı başımıza

TEBRıKLER

CANIM

ALLAH

SAGLIKLA

KUCAGINA ALMAYIDA

NASıPETSıN SANA :Saruboceq::Saruboceq:

canım tebrikler guzel allahım seninde dualarını kabuletti ve bebişini göbüşüne verdi allahım saglıkla kucagına almayıda nasip etsin sana inşallah :Saruboceq: fikfikcibası olarak sen sana yakısanı yaptın simdi sıra öteki kızlarda inşallah sırayla herkesten tek tek guzel haberleri alırız :Saruboceq: boyna fikfik demekki işe yarıyormus :roflol::roflol: çok sevindim bu haberi alınca bunu kelimelerle anlatmama imkan yok canım yazıklarını okurken cok duygulandım :1hug: tekrara tebrikler allahım sizi nazarlardan korusun inşallah a.s.:1hug:

evettttt tiffimmm hamişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
fikfikçibaşımızzz gururumuzzz sonundaaaa yüzümüzü kara çıkartmadıııı asostaaatan geldiiiiii bi kişi dahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Allahım bugün ne bereketli bir gün peşpeşe hamiş haberleri alıyoruz....
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaallah....
Darısı bizlerin başına :Saruboceq:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım benimmmm darısı bizlerin başınaaaaa

senaydasım canım benimmm tiffcimm o kadar sakindiki bu ayyy sigarayı bırakmıştı geçen aydaaaa aldı işte en büyük ödülünüüüüüüü ay inşallah bizlerde ardarda veririrz bu güzel haberiiiiii

Tebrık ederim.Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın.Rabbım tüm isteyenlere en kısa zamanda nasıp etsın

tebrikler ..Rabbime emanet inşallah olacak..Sağlıklı doğurup fotolarını paylaşacaksın bizle..

Tebrik ederimm..Allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallahhha.s.

hamile olmana çok sevindim acaba bende oğünleri ğöreblecekmiyim acaba.bende daha yeni tedavilere başlıcam pco luyum.inşallah eger hamile kalırsam paylaşırım burada

tıff ımda hamile Allah ıim ne güzel bir gün 3 etti

sağlıkla kucağına al canım benim

darısı başımıza

allah kucağına da almayı naasip etsin canımm tebrikler

tebrikler canımcım sağlıkla kucağına al inşallah.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı evlat versin

Tebrık ederim.Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın.Rabbım tüm isteyenlere en kısa zamanda nasıp etsın

tebrikler ..Rabbime emanet inşallah olacak..Sağlıklı doğurup fotolarını paylaşacaksın bizle..

Tebrik ederimm..Allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallahhha.s.

hamile olmana çok sevindim acaba bende oğünleri ğöreblecekmiyim acaba.bende daha yeni tedavilere başlıcam pco luyum.inşallah eger hamile kalırsam paylaşırım burada

Bozom harikasın yaaa sayende meşhur oldum kızzz, gören dio ki aaaa seni geçen şu topikte gördüydüm sen O'musun? ahahahhahaa canım kardeşim Allah sana benim yaşadığım mutlulukların kat be kat fazlasını versin yaşatsın inşallah. :Saruboceq:

Kızlar hepinize sonsuz teşekkür ediyorum, mutluluk paylaştıkça büyüyen bir şey, o kadar büyüyor ki içimde sizlerin de sevinciyle, yere göğe sığamıyorum. Çokkk çokkkk çokkkkk teşekkür ederim canım arkadaşlarım. Böyle bereketli bir günde müjdeye dahil olmak ne güzel! Yüce rabbim herkese gönlünün muradını versin inşallahhh..

Çiçeğimmm Kittim, yazdıklarınızı her okuyuşumda yutkunuyorum, gözlerime yaşlar birikiyor. Neredeeen nereyeee di mi canım arkadaşlarım. Yüce rabbim size de yaşatacak benimkinin kat be kat iyisini. ınleticez o zaman işte burları, KK parti görcek kızlar ayooolll.

ıncitanem o şirin resimlerden benim de olacak mı diye düşünürdüm, sen hamile arkadaşlara bunları hediye ederken, çok Teşekkür ederim canım benim. Allah seni evladına bağışlasın, bir ömür boyu hiç ayırmasın inşallahhh..

Ceylanım tüm kadınlar anne olmayı hakediyor ama sen benden yana accuk torpillsin. Bu yolda çok üzüldün, yıprandın ama inan ödülün çok büyük olacak. Ne kadar sıkıntı çekersen daima büyük mükafattır kazandığın. Yüce Rabbim sistemi böyle kurmuş, istediğimiz büyük bir şeyse o yolda biraz üzülmemiz acı çekmemiz gerekiyor. Belki Rabbim sonunda kıymetini daha iyi bilelim istemiştir, kim bilir?

Bebeğimiz toprağım ay nasıl sevindim yaaaa hayırlı evlat olsun inşallah demişsin ben de hep hamile kalmadan önce Allahıma, senin için hayırlı kul, vatanımız için hayırlı vatandaş, ve bizim için de hayırlı bir evlat ver yüce Rabbim diye dua etim hep. Çok saolasın canımmm Allah senin evladını da sağlıklı ve hayırlı kılsın, 9 ay çok çabuk geçiversin de kucağına sağlıkla alıver inşallahhh..

Rüzgarım yağmurum ay ne sevindik sana yaaa pat die bigün çıktın hamileyim diye geldin ahanda bakkk bereketliymişsin işte arkandan döküldük canım benim. Bursalı kadınlar atakta! ahahahaha ya da şöyle demeliyim;

Bursalı kadınlar anne oluyor!! :hooray:

Adını unuttuklarım varsa nolur heyecanıma verin kızlar. Herkese çok teşekkür ediyorum, Allah sizlerin de yüzünü kahkahalarla güldürsün inşallahhh...

çok tebrik ediyorum canımmmmmmmm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnnnnn ve hayırlı bi evlat olsun inşallah

mrb bende aranıza yeni katıldım sizlere bişey danışmak istiyorum lütfen cvp benim b-hcg 10000 çıktı son adet tarihime göre 5 haftalık hamileyim bu değer normalmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…