Ayvalıkta tatile gitsem yer bulurmuyum kızlar :)

esraeken

YAŞAMALIYIM
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2012
393
0
kızlar ben bu sene eşimle tatile çıkmak istiyorum borçlarımız var ama çok bunaldım ayvalığa yer ayırmadan gitsem temmuz başı gibi mesela yer bulurmuyum apartlarda falan bilen var ise lütfen yardım kızlar sizi seviyorum buarada iyi ki varsınız :) hayat kk güzel :)

Bende 5-6 gün kaçıcam oraya apartlara baktım günlük evlere 50den başlıyo eşim otel olsun diyo bi kaç otel var aklımızda ramazanda kampanya yapan indirim ganimetlerinden yararlanmak istiyoruz beklemedeyim anlıcan bende.

bulursunuz şekerlerim. bizim arkadaşlar geçen sene bayramda gittiler iki aile üstelik gene de yer buldular hiiiiç merak etmeyin

memnun kaldığınız apart yada pansiyon adlarını numaralarını yazar mısınız hanımlar

Güzelim onları en az 2 ay öncesinden yer ayıtman gerekiyor biz side taraflarına gitmiştik 2 ay 2 buçuk ay önceden yer ayırttık anca öyle gidebildik otele son anlara bırakmamaya çalışın :)

Bayram öncesi ve sonrası illaki yer bulursunuz, biz Cunda da kaldık öyle ansızın gittik ve Altay pansiyon (ki bu arada çok temiz bir butik otel sadece bilen gider) da kaldık fakat bayramda çok kalabalıktı oraları şimdi arayıp bir sorun isterseniz.

Biz yola birden çıktık ve hiç bir hazırlığımız yoktu kalacağımız ev için gittiğinizde zaten emlakçılarda kiralık evler oluyor orada uygun fiyatlara bulabilirsiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…