Ayvalık Popüler Tatil Otelleri

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Ayvalık Bölgesindeki Popüler Tatil Otelleri:
(Otel İsimlerine Tıklayarak Tesis Detaylarını İnceleyebilirsiniz)

Etap Altınel Ayvalık

Haliç Park Otel

Grand Milano Otel

Köseoğlu Otel

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bende tam bunu arıyordum..Çok tşk ederima.s.
Bu sene öyle çok uzaklara gitme bir lüksümüz yok,fiyatlara da baktığımda 1 haftalık maksimum 2 kişi fiyat bana indirimler dahil 500 TL ile 450 TL'ye geliyor..
Aceba bir yanlış yok değilmi bu fiyatlardakaydirigubbakcemile3
Fiyatlar bana çok uygun geldide.

Merhaba Adıvar,

Hangi otele gitmeyi düşünüyorsunuz? Bu doğrultuda size fiyatları hakkında bilgi verebilirim.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Merhaba Adıvar,

Hangi otele gitmeyi düşünüyorsunuz? Bu doğrultuda size fiyatları hakkında bilgi verebilirim.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Şu an otel olarak net bir isim yok aklımızda ama Sarmısaklı pilajı olacak gideceğimiz yer şimdiden beli..Şu an verdiğiniz otellere baktığım zaman Sarmısaklı pilajına yakın ve oldukçada uygun yani bütçemizi sarsmadan sakin sessiz bir tatil geçirebileceğimiz bir yer.
Ama arkadaşım Berk Resort Oteli önerdi bana!!Sizin bilginiz varmı aceba bu otel hakkında?
Yanıt verdiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederima.s.

Tekrardan Merhaba Adıvar,

Sarımsaklı plajında bulunan Grand Otel Temizel'i önerebilirm. Tesis 5 Yıldızlı olup herşey dahil sistemde çalışmaktadır. 22.08.2009 - 19.09.2009 tarihleri arasındaki kişi başı günlük fiyatı 85,90 TL dir. 1 Haftalık ( 6 Gece 7 Gün ) Normal Fiyatı 1031 TL dir.
KK %5 ındirimli Fiyatı: 979,45 TL.
KK %10 ındirimli Fiyatı: 927,90 TL.

Biraz daha ekonomik tatil düşünürseniz size Etap Altınel Ayvalık oteli öneririm. Sarımsaklı plajına 3 Km uzaklıkta olup 3 yıldızlı herşey dahil sistemiyle işletilen bir tesistir. 21.08.2009 - 10.09.2009 tarihleri arasındaki kişi başı günlük fiyatı 61,90 TL dir. 1 Haftalık ( 6 Gece 7 Gün ) Normal Fiyatı 742,80 TL dir.
KK %5 ındirimli Fiyatı: 705,70 TL.
KK %10 ındirimli Fiyatı: 668,52 TL.

Arkadaşınızın önerdiği Berk Resort Oteli bünyemizde bulunmamaktadır. Bu otel hakkında herhangi bir bilgim olmadığından üzülerek bilgi veremeyeceğimi belirtmek isterim.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
X