Ayvalik otel önerileriniz

aremta

Guru
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
18
0
Merhaba arkadaslar...

Bana yardimci olursaniz cok sevinirim..izinimiz bu sene eylülde..o yüzden hemen eylülün ilk haftasi tatile gitmeyi düsünüyoruz...(Akcay, assos, ören derken ayvalikta karar kildik.)..otelleri arastiriyorum fakat birtürlü secim yapamadim... otel sikayetlerini okuyorum..kimisi memnun kimisi memnun degil..karar veremiyor o yüzden yardimlariniza ihtiyacim var... Sizce etap altinel oteli nasil? 2 yasinda bi oglum var..sanki o otel onun icin daha bi uygun gibi geldi bana..yada Halic park otelmi yoksa büyük berk otelmi?..yada yada :KK61:..
birde eylül ayinda orada havalar nasil olur? denizi soguk oldugunu biliyorum fakat okadar abartili degildir sanirim..
yorumlariniz ve yardimlariniz icin simdiden tesekkürler..

Son düzenleme:
ayyy etap altınele gittimm hayatımın hatasını yaptımm sakın gitme cnm küçücük bir havuz iğrenc girilmeyen bir deniz havuzu görsen ancak içinde durursun yüzmek fln imkansız yer yok hep çocuklar tabi çiş fln düşün kiri:KK20: ayrıca sarımsaklıya uzak otobanın kenarında resmen şok yaşamıştık halimizi görsen denize girelim dedik hep yosun ve kil girilmiyor hemen yanımızda kamyoncular bildiğin donla denize giriyorlar kaçtık resmen otele yemekleri fena değil ama sarımsaklıda çok güzel oteller var berk otel var mesela baya güzel bir kaç otel daha var sarımsaklı plajının orda bide o dönemde denizi falan soğuk olur hatta havada rüzgarlı fln olur cnm haberin olsun

ayyy etap altınele gittimm hayatımın hatasını yaptımm sakın gitme cnm küçücük bir havuz iğrenc girilmeyen bir deniz havuzu görsen ancak içinde durursun yüzmek fln imkansız yer yok hep çocuklar tabi çiş fln düşün kiri:KK20: ayrıca sarımsaklıya uzak otobanın kenarında resmen şok yaşamıştık halimizi görsen denize girelim dedik hep yosun ve kil girilmiyor hemen yanımızda kamyoncular bildiğin donla denize giriyorlar kaçtık resmen otele yemekleri fena değil ama sarımsaklıda çok güzel oteller var berk otel var mesela baya güzel bir kaç otel daha var sarımsaklı plajının orda bide o dönemde denizi falan soğuk olur hatta havada rüzgarlı fln olur cnm haberin olsun

Sel bebek cok sagol bilgilendirdigin icin..aslinda bende etap altinel icin pek iyi seyler okumamistim..ama resimlerden güzel biyere benziyordu...birde dedigin gibi denizi cok soguk olmasi beni korkutuyor..sirf oglum icin istiyorum zaten denize gitmek..ama maalesef anca eylülde gide biliriz..

canım o denizde hasta olabilir çocuk gerçekten çok soğuk oluyor bence tercihin erdek civarı olabilir turistsiz aile yeri istiyorsan oranın iklimi daha bi iyi ayvalığa göre özellikle erdek-ocaklar denizide çok güzel

genelde sarımsaklı hariç zaten denize gırmek için kum yok kı sahılde yok yanı plajı yok.valla koku bıle vardı.doğası tarihi güzel.ama diğer tatil yöreleri gibi bişiler beklıyorsan bence bıraz daha düşün derim deniz,plaj istersen.ha birde denize girince ayağına taşların batmaması imkansız tabi

Eylülde şahane olur.Deniz Temmuz ayından daha iyidir.Küçük çocuğun olduğu için çok gürültülü kalabalık sarımsaklıyı çok tavsiye etmem.SArımsaklıya 5 km uzaklıkda Badavut'da Özak motel var denize sıfır.Bahçesinde çimlerin içinde ağaçlar altında çocuk uyurken önünden denize girersin.Temiz bir otel.Daha lüks otel istersen Cunda adasında Haliç park oteli tavsiye ederim ama denizi çok güzel değil. Büyük Berk güzel ama kalabalık.Aytaş motel,Grand Temizel yanyana onlarıda tavsiye ederim.

ben sanırım ayvalık diye yıllardır başka yere gitmişim.. yorumlar şaşırttı beni. denizin sıcak olması antalya da bile mümkün değilken eylülde ege de sıcak deniz pek olmaz ama çocuğunu hasta edecek kadar soğuk hiç olmaz.
sahilleri çok güzeldir sarımsaklı dışında,eskiden sarımsaklı çok tercih edilirdi eğlencesi bol diye ama belli bir süredir kalmadı,ben eskiden beri o kumsalı sevmem... ayağına taş falan batmaz,taşlı bir denizi yok. aytaş motel var,canlı bir yerdir ama yoğun kalabalık eylülde kalmaz sanırım. yemekleri de sahili de güzel. cundada ortunç club var orası da çok güzeldir,manzarası denizi... ben pek büyük otel sevmem kendi zevkime göre tavsiye ettim eğer dersen ben otel isterim,odamdan çıkınca çim değil diğer odaları göreyim ,otel de tavsiye edebilirim.

arkadaslar tavsiyeleriniz ve bilgileriniz icin cok tesekkür ederim..
cok zormus gercekten bi yer secmek..

ben sanırım ayvalık diye yıllardır başka yere gitmişim.. yorumlar şaşırttı beni. denizin sıcak olması antalya da bile mümkün değilken eylülde ege de sıcak deniz pek olmaz ama çocuğunu hasta edecek kadar soğuk hiç olmaz.
sahilleri çok güzeldir sarımsaklı dışında,eskiden sarımsaklı çok tercih edilirdi eğlencesi bol diye ama belli bir süredir kalmadı,ben eskiden beri o kumsalı sevmem... ayağına taş falan batmaz,taşlı bir denizi yok. aytaş motel var,canlı bir yerdir ama yoğun kalabalık eylülde kalmaz sanırım. yemekleri de sahili de güzel. cundada ortunç club var orası da çok güzeldir,manzarası denizi... ben pek büyük otel sevmem kendi zevkime göre tavsiye ettim eğer dersen ben otel isterim,odamdan çıkınca çim değil diğer odaları göreyim ,otel de tavsiye edebilirim.

gizemq ortunc cluba baktim gercekten cok güzel bi yermis, bayildim tam istedigim gibi..ama sanirim cocouklar icin pek bi aktivite yok..en azindan bi havuzu olsaymis süper olurdu..baska öyle yerler daha tavsiye ede bilirmisin?.. birde beach club var.. oda fena gibi degil herhalde...

arkadaşım ortunç merkeze çok uzak aracın yoksa zorlanırsın.ha ben sadece otelde kalırım dersen ayrı.ama çok güzel biryer gören biri olarak söylüyorm.

geçen sene ayvalıka tatile gittik. ağustostu ve o kadar soğuktu ki denize giremedik. hayatımıdaki en vasat tatildi. ayvalık öyle anlatıldığı kadar güzel değil. bir daha gitmemde. tek kazancım şeytan sofrasını görmek oldu. bence başka alternatifleri değerlendirin.

eylül ayı için en uygun bölge antalya olur sanırım biz agustos ayında ayvalıkta kalmıstık ve aksamları cok üşüdüğümü hatırlıyorum. rahat rahat dısarda oturamamıstık bile. son yıllarda ancak eylülde gidebildiğimiz için antalyayı tercih ediyoruz düşünürseniz size farklı alternatifler önerebilirim.

valla benim ayvalık sarımsaklıa eşimle ilk tailimizi yaptığımız için bana göre çok güzeldi :KK70: ışık otel diye bi otelde kaldık ben orayı çok beğendim çok romantik anılarımız oldu tek dert sinekkkkleeerr dii :))

Arkadaslar yorumlar icin cok tesekkür ederim..artik hava nasil olur ,kader kismet.. Almanyada yasiyorum ve 4 senedir türkiyeye gidemedigimiz icin Öyle antalya taraflarina uzaga gitmek istemedik...hem benim hem esimin akrabalari derken..hepsini 3 haftaya sigdirmaya calisiyoruz...

Birde bi sorum daha olacakti assosun plaji cokmu tasli? Oralarda hosuma gitti...

inş güzel bir tatil geçirirsiniz, havalar uzun süre ısınmadıgına göre o dönem cok daha sıcak olur belki siz otel tercihinde havuza fln dikkat ederseniz en azından havuza girersiniz en kötü ihtimalle..

inş güzel bir tatil geçirirsiniz, havalar uzun süre ısınmadıgına göre o dönem cok daha sıcak olur belki siz otel tercihinde havuza fln dikkat ederseniz en azından havuza girersiniz en kötü ihtimalle..

insallah byzacim sagol..

arkadaslar Altinoluk Altiner otel ve Ören Artemis tatil köyü hakkinda bilginiz varmi? gidipte memnun kalan varmi?

Son düzenleme:
X